AC/DC: Live at Donington


29.01.2020 19:00
Київ, Кінотеатр Київська Русь
Билеты от 150 грн!

Купить билет на
AC/DC: Live at Donington

Грандіозний виступ AC/DC в серпні 1991 року, який розпочав фестиваль “Monsters of Rock” на території замку Donnington (Великобританія)

Фильм 1992, UK, 120 хв.
Режисёр: Девід Мале
В ролях: AC/DC, Енгус Янг, Малкольм Янг, Брайан Джонсон, Кліфф Вільямс, Кріс Слейд

Двогодинне видовище, переповнене суперхітами року, світловими і візуальними ефектами, зняте на 26 камер, одна з яких була розміщена на вертольоті. Цей фільм – один з найкращих способів відчути всю енергію групи, якщо ви не були на живому концерті AC/DC.

AC / DC – легендарна, культова і всесвітньо відома австралійська рок-група – є найуспішнішою і відомої рок-групою в Австралії і однією з найпопулярніших в світі. AC/DC – скорочено від англ. alternating current / direct current «змінний струм / постійний струм») – австралійська рок-група, сформована в Сіднеї в листопаді 1973 року вихідцями з Шотландії братами Малькольмом і Ангусом Янгами.

AC/DC разом з такими групами як Led Zeppelin, Deep Purple, Queen, Iron Maiden, Scorpions, Black Sabbath, Uriah Heep, Judas Priest і Motörhead часто розглядаються як піонери хард-року і хеві-метала. Самі ж музиканти класифікували свою музику як рок-н-рол, оскільки в її основі лежить ритм-н-блюз з сильно спотвореним звучанням ритмічної й соло-гітар.

Група AC/DC продала більше 200 мільйонів альбомів, що робить її однією з п'яти найбільш продаваних груп в історії світової музики в числі The Beatles, Led Zeppelin, Pink Floyd й Eagles.

Метки:

Київ, Кінотеатр Київська Русь
Билеты от 150 грн!
Купить билет на AC/DC: Live at Donington
Афиша Київ, Кінотеатр Київська Русь 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ