Іграшка для мами


08.02.2020 17:00
Київ, Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки
Билеты от 400 грн!

Купить билет на
Іграшка для мами

«Нова сцена»
16
ПРЕМ'ЄРА – 23 лютого 2019 року

Альдо Ніколаї
ІГРАШКА ДЛЯ МАМИ

Драма на одну дію
Тривалість – 1 година 10 хв.

Режисура та сценографія – Григорій Зіскін (Канада)
Костюми – Олена Дробна
Музичне оформлення – Анна Варпаховська
Художник по світлу – Олексій Соколовский
Помічник режисера – Тетяна Родіонова

Основна тема п'єси – взаємовідносини матері та доньки. Власне, у цьому гострота інтриги вистави: на що може перетворитися боязнь самотності та «надмірна» материнська любов. Напевно, немає любові сильнішої у світі, ніж любов матері до своєї дитини. Вона здатна виліковувати рани, вберегти від зла, захистити від небезпеки. Вона саме така, якою повинна бути: божественна, всепрощаюча, беззаперечно приймаюча. Але існує й інший бік медалі. Материнська любов здатна бути немислимо егоїстичною, яка просто не дозволяє відпустити від себе дорослу дитину. Звісно, мати любить свою дочку, щиро й міцно любить – поки вона мала, поки вона під її владою; але, коли старіюча та немічна мати, смертельно боїться самотності, бачить, як її доросла і самостійна дочка намагається влаштувати своє особисте життя, ось тоді вона й починає вести непримиренну боротьбу. Боротьбу з ким? Та з нею ж, з власною дочкою, з її особистістю, з її «я». Боротьбу за що? За любов?.. За те, щоб донька, яка залишає її, як і раніше, цілковито належала тільки їй?..

У детективному сюжеті п'єси італійського драматурга Альдо Ніколаї «Ти ніколи не каталася на верблюді?» (переклад Валерія Ніколаєва), на основі якої поставлена вистава «Іграшка для мами», багато забавних, сумних та смішних ситуацій.

Дійові особи та виконавці:
Ольга – Анна Варпаховська
Ельза – Ірина Новак
Айріс – Ольга Когут

Метки:

Київ, Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки
Билеты от 400 грн!
Купить билет на Іграшка для мами
Афиша Київ, Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ