Перегляд фільму та Музичне шоу «Madonna»


06.02.2020 19:00
Київ, Caribbean Club
Билеты от 200 грн!

Купить билет на
Перегляд фільму та Музичне шоу «Madonna»

«Music makes the people come together» (с) Madonna

6 лютого у Caribbean Club Concert-Hall відбудеться показ біографічного фільму «Мадонна. Народження легенди» та музичне шоу «Madonna» від Ultramarine Girls Band.

Мільйони платівок, концертів і фанатів!

Мадонна неповторна!

Вона провокує і захоплює!

Але у 1979 році в Нью-Йорку Мадонна Луїза Чікконе була нікому не відомою танцівницею, яка вирішила стати співачкою. Так почався її шлях до приголомшливої слави.

«Мадонна. Народження легенди» – біографічний фільм кінорежисера Гая Гуідо, знятий на стику ігрового і документального кіно, про початок феноменальної кар’єри поп-ікони. Від гри на барабанах у нью-йоркській групі Breakfast Club до запису першого студійного альбому.

У 1979 році Мадонна Луіза Чіконе була молодою, але дуже амбітною танцівницею. Вона знайомиться з гуртом Breakfast Club і стає частиною команди, спочатку граючи на барабанах, а потім – на гітарі. Її наполегливість і цілеспрямованість лякає і одночасно захоплює учасників групи. Але поступово Мадонна переконує їх, що може бути вокалісткою. Так починається непростий зірковий шлях Мадонни – формується її стиль, манера співу і поведінки. Мадонна буквально робить себе сама!

Фільм зняв режисер Гай Гуідо, а учасники гурту Breakfast Club зіграли самі себе. Юну Мадонну зіграла Джеймі Олд, а про її феноменальну схожість з Мадонною написали всі медіа.

Виробництво: США, 2018

У ролях:

Джеймі Олд

Деніза Юхос («8 подруг Оушена»)

Оскар Павло («8 подруг Оушена», «Джон Уїк 3»)

Джордан Ловенштейн

Після показу фільму відбудеться музичне шоу «Madonna» у виконанні Ultramarine Girls Band. Знамениті пісні зі скарбниці світової музики відкриють великі таємниці душі!

Ultramarine Girls Band – жіночий колектив, в якому вдало поєднується коктейль з таланту, гарного смаку, яскравої зовнішності та почуття стилю.

Метки:

Київ, Caribbean Club
Билеты от 200 грн!
Купить билет на Перегляд фільму та Музичне шоу «Madonna»
Афиша Київ, Caribbean Club 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ