Квартет «Лабіринт»: феєрверк-концерт


07.02.2020 19:00
Київ, Дом Актёра
Билеты от 100 грн!

Купить билет на
Квартет «Лабіринт»: феєрверк-концерт

Вперше у Вінниці кварет “ЛАБІРИНТ”

Дорогі мешканці та гості Вінниці! СЕНСАЦІЯ! Вперше на вінницькій сцені квартет народних інструментів Лабіринт (Київ)

Творчість титулованого українського Квартету народних інструментів «Лабіринт» широко відома, як у нашій державі, так і далеко за її межами.

За 10 років існування молоді віртуози вибороли численні нагороди на міжнародних конкурсах, стали постійними учасниками фестивалів та мистецьких акцій в Україні та за кордоном.

Соьогодні учасниками колективу є Євгеній Діденко (домра), Андрій Кузь (домра), Євгеній Грибан (баян), Сергій Нефедов (балалайка-контрабас).

Мета музикантів Квартету «Лабірінт» – пропагувати у своїй творчості велику природну силу народних інструментів, виходячи за межі їх традиційного сприйняття. А також повернути слухача до автентичного фольклорного сприйняття Буття, яке здатне вирвати людську душу з темряви та непорозумінь. Дати можливість думати, мріяти, насолоджуватись, викликаючи бажання жити і творити.

До свого прем’єрного концерту у Вінниці колектив підготував спеціальну святкову програму з яскравими і всесвітньо відомими музичними творами від класики епохи Бароко до джазу і кіно шедеврів усіх часів.

Квартет «Лабіринт» належить до тих колективів, який своєю присутністю з першої ноти створює неповторну й осяяну теплом атмосферу в залі. Саме тому молоді музиканти так подобаються публіці, яка не обмежується віком чи мовою. І у численних концертах публіка одразу стає їхнім постійним прихильником, неодноразово повертаючись до прослуховування Квартету «Лабіринт» вже у мережі Інтернет, які обчислюються десятками і навіть сотнями тисяч переглядів!

Тож, 31-го жовтня о 18:30 в залі Вінницької філармонії прогресивна та смілива програма URBAN STORM від квартету “Лабіринт”

Метки:

Київ, Дом Актёра
Билеты от 100 грн!
Купить билет на Квартет «Лабіринт»: феєрверк-концерт
Афиша Київ, Дом Актёра 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ