Виставка костюмів «Магія кіно»


18.01.2020 12:00
Київ, Концерт-хол ВДНГ
Билеты от 90 грн!

Купить билет на
Виставка костюмів «Магія кіно»

Цього року, з 18 січня по 13 лютого, FILM.UA Group презентує абсолютно новий для України масштабний проєкт – виставку костюмів «Магія кіно», об’єднавши зусилля із StarLight Entertainment. Дійство дасть змогу всім бажаючим потрапити до  казкового світу  кіно та побачити на власні очі те, що раніше було доступне лише на екрані чи сцені.

Особливістю заходу є презентація унікальних костюмів, що створювалися спеціально для відомих українських серіалів, фільмів та шоу. Серед експонатів виставки глядачі побачать костюми зі зйомок історичного екшену «Захар Беркут», лав-сторі «Віддана», серіалу «Кріпосна», виступів вистави «Викрадена Принцеса» та 5D-шоу «Winterra. Легенда казкового краю», а також унікальні образи з капсульної колекції MAVKA.

Виставка дасть глядачам можливість зазирнути за лаштунки, дізнатися виробничі секрети і тонкощі майстерності, побачити ту магію, що заворожувала по той бік екрану. А також продемонструє, наскільки кропіткою є робота над створенням екранного та сценічного світу, акцентує увагу на художній складовій кінопроцесу та не тільки.

Чекаємо усіх небайдужих до магії кіно відвідувачів будь-якого віку з 12:00 до 20:00 за адресою ВДНГ, Концерт-Хол (павільйон 9), пр-т Академіка Глушкова, 1.

Для дітей до 3-х років вхід у супроводі батьків – безкоштовний.

Метки:

Київ, Концерт-хол ВДНГ
Билеты от 90 грн!
Купить билет на Виставка костюмів «Магія кіно»
Афиша Київ, Концерт-хол ВДНГ 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ