Фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія»

У Києві на ВДНГ відбудеться фестиваль величезних повітряних куль

21-22 листопада 2020р. на ВДНГ у Києві відбудеться фестиваль повітряних куль «Монгольф'єрія» з урахуванням всіх необхідних карантинних норм. Глядачі побачать унікальну виставу повітряних куль з України та Європи.

Подія такого формату відбудеться вперше в історії України. Формат проведення шоу-виставки під відкритим небом дуже популярний в країнах Європи, США, а також східної Азії.

Найбільшу виставкову локацію під відкритим небом Києва на ВДНГ заполонять величезні повітряні кулі, висота яких дорівнює 5-7 поверхам багатоквартирного будинку. Гості зможуть побачити яскраву виставу в музичному супроводі, зробити приголомшливі фото, а також здійснити підйом на аеростаті на висоту близько 30 метрів.

Фестиваль теплових аеростатів організовує повітроплавне товариство «Монгольф'єр» та громадська спілка «Українське повітроплавне товариство». Подія відбудеться з нагоди річниці запуску першої повітряної кулі в історії людства. 237 років тому брати Монгольф'є запустили свій винахід у Парижі. Відтоді почалася епоха повітроплавання, яке з кожним роком стає все більш популярним видом культурного відпочинку.

Фестиваль повітряних куль залежать від погоди і карантинних обмежень. У разі перенесення заходу квитки залишаються дійсними.

У продажу доступні 3 категорії квитків:
– Стандарт. Включає в себе можливість входу на захід.
– Максимум. Включає в себе можливість входу і підняття на повітряній кулі близько 10-12 хвилин.
– Преміум. Включає в себе вхід і підйом на повітряній кулі, а також подарунковий сертифікат для польоту на аеростаті в Київській області протягом року після покупки.
Кількість квитків обмежена.

Метки:

Київ, ВДНГ
Билеты от 75 грн!
Купить билет на Фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія»
Афиша Київ, ВДНГ 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ