Лебедине озеро-3D

Київ, Палац Україна
Билеты от 400 грн!
Купить билет на Лебедине озеро-3D - 17.03.2021 19:00

17 березня 2021 року о 19-00 в Києві, на головній сцені країни, в Палаці «Україна» відбудетьс прем'єра всесвітньо відомого шоу «Лебедине озеро» у форматі 3D.

80 артистів балету на одній сцені, більше 100 костюмів, масштабні декорації доповненої реальності і 2,5 години шоу в супроводі оркестру під керівництвом Сергія Голубничого, Лауреата міжнародних премій, відомого постановками в США, країнах Європи та Азії.

Склад трупи в Києві – провідні артисти українського балету. Партію Принца Зігфріда виконає Прем'єр Віденської державної опери Денис Черевичко – всписку «5 чоловіків українського балету, які підкорили світ» пише видавництво ELLE та той, кого порівнюють з самим Вацлавом Ніжинським. Віртуозна прима-балерина Словацького національного театру в Братиславі Ольга Челпанова втілить на сцені дві протилежні ролі – ніжну Одетт і фатальну Одилію, а прем'єр Національної опери України Станіслав Ольшанський в образі злого генія Ротбарта змусить затамувати подих кожного глядача в залі.

Вперше в Україні 3D-балет «Лебедине озеро» презентують для 3500 глядачів. Класична хореографія в поєднанні з сучасними віртуальними декораціями максимально посилює враження від майстерності танцюристів і можливостей людського тіла. Простір сцени стане безмежним за рахунок проекції на LED – екрани унікальної 3D-анімації, розробленої спеціально для цього перформансу. Завдяки цьому ефекту кожен глядач може максимально поринути в атмосферу легендарного «Лебединого озера», а юні гості балету, які виросли в епоху цифрових технологій, з цікавістю познайомляться з класичним мистецтвом в нестандартному форматі. Для людей, які тільки починають пізнавати балет, 3D-графіка допоможе краще розуміти сюжет і мову танцю.

«Глядачі стануть учасниками самої дії за допомогою мультимедійного контенту», – ділиться своїми думками автор і художній керівник проєкту, Заслужений артист України Руслан Бенціанов. «Ми готуємо особливе шоу. Презентуємо класичний балет з 3D-декораціями з метою привернути молодих глядачів до високого мистецтва, використовуючи сучасні технології. Поєднуючи мову танцю і цифрові декорації, робимо балет більш доступним до сприйняття. А саму постановку – більш об'ємною і казковою! Місія нашого проєкту – наблизити сучасного глядача до мистецтва, не порушуючи основи, поєднуючи високе мистецтво і новітні технології. До того ж, 3D технології в шоу – це гідна альтернатива традиційним декораціям, усвідомлений крок у екологічність в мистецтві».

Метки:

Київ, Палац Україна
Билеты от 400 грн!
Купить билет на Лебедине озеро-3D
Афиша Київ, Палац Україна 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ