Висоцький. «Перерваний політ»

КИЇВСЬКИЙ ТЕАТР»КАСКАДЕР»
ТЕАТРАЛЬНА МАЙСТЕРНЯ
представляють

До дня Народження великого поета, музиканта та актора

Музичний спектакль

«Висоцький. Перерваний політ»

Володимир Семенович Висоцький поет, актор театру та кіно, романтик і хуліган, до цього часу є одним з найбільш популярних і улюблених виконавців авторської пісні.

28-го січня до Дня Народження Володимира Висоцького запрошуємо на музичний спектакль «Висоцький. Перерваний політ», присвячений генію.

Вистава зроблена за мотивами книги Марини Владі «Володимир або Перерваний політ», на сторінках якої Висоцький поставав таким, яким його знала тільки вона.

Марина Владі була дружиною і музою Володимира Висоцького. Епоха Марини Владі в житті Висоцького, це останні дванадцять років його життя: перша зустріч, зародження почуттів, любов, спільний побут, творчі пошуки, роки щастя і страждань, пісні та концерти, спектаклі та зйомки, поїздки по країні та подорожі за кордон, боротьба за випуск платівок і дотик до творчості Висоцького. А також трагічний відхід з життя легендарного поета та актора. Велика любов і коротке, хитке щастя.

Про ці роки, наповнені коханням, сварками та примиреннями, зустрічами та розставаннями, цей спектакль! І, звичайно, пісні! Чудові пісні Володимира Висоцького.

Режисер-постановник: Олександр Руденко

Метки:

Кременчук, Палац культури «Кредмаш»
Билеты от 150 грн!
Купить билет на Висоцький. «Перерваний політ»
Афиша Кременчук, Палац культури «Кредмаш» 2020. Купить билеты в Кременчук со скидкой онлайн. Концерты в Кременчук