Олег Скрипка «Різдвяна зустріч»

26 грудня у Києві фронтмен легендарного гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка проведе свій авторський вечір. За словами виконавця, цього разу він прагне дещо відійти від стандартної форми проведення концерту.

— Зустрічі артиста зі слухачами є надзвичайно популярними в Європі! Такі заходи я й сам розпочинав ще за часів мешкання у Парижі. Мені вкрай цікаво спілкуватися зі слухачем, творити по-домашньому затишну, комфортну атмосферу, яка буває тільки у колі друзів!

Олег Скрипка запевняє: такого дійства ви давно не бачили! Діалог, перфоманс, несподівані імпровізації, які, безумовно, супроводжуватимуться улюбленими всім піснями під акомпанемент самого ж виконавця на баяні та гітарі; цей вечір обов’язково запам’ятається як тонким поціновувачам творчого доробку легендарних “Воплів”, так і тим, хто захоче познайомитися ближче із особистістю невгамовного керманича “ВВ”.

— Запитання, частіше, передаватимуться мені у формі записок, або напряму із залу, як буде зручно. І найголовніше – жодної цензури на питання! Питати можна все. Відповідатиму максимально чесно, головне – максимальне включення аудиторії. Приходьте на вечір у клуб! Буду вельми радий зустрічі із вами! Щиро ваш Олег Скрипка.

У продажі тільки 100 квиточків.

Метки:

Київ, Caribbean Club
Билеты от 590 грн!
Купить билет на Олег Скрипка «Різдвяна зустріч»
Афиша Київ, Caribbean Club 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ