Iгор Завадський (Концерт до Дня Народження)

Ігор Завадський
(кнопковий акордеон)
Концерт до Дня народження

Традицію проводити у Києві святкові концерти у власний День народження акордеоніст Ігор Завадський розпочав ще 20 січня 1998 р. Відтоді щороку саме в цей день, 20 січня, концерт відбувався, не зважаючи ні на що. Але цього разу, на жаль, доведеться трохи відійти від традиції і, через карантинні вимоги, провести концерт не 20, а 26 січня.

За традицією на такі концерти Ігор готує творчі експерименти і запрошує виступити артистів та творчі колективи з України та інших країн світу. Зазвичай програму концерту Ігор тримає у таємниці, але кожного разу дивує своїх глядачів сміливими творчими експериментами! Вперше на концертах Ігоря ведучим буде Андрій Куликов (директор “Громадського радіо”, раніше – ведучий політичного ток-шоу “Свобода слова” на ICTV).

Концерти у День народження Ігоря Завадського відбувалися у різних залах Києва: Палац “Україна”, Жовтневий палац, Театр оперети, Будинок офіцерів, Національна філармонія, Будинок учителя, Будинок актора… Цього разу вперше концерт відбудеться у Докер-Паб на Богатирській, 25.

Коротка довідка про артиста.
Ігор Завадський – заслужений артист України, переможець міжнародних конкурсів у Франції, Італії, Ірландії, Іспанії; володар «Золотої медалі» (Франція); єдиний у світі володар трьох найвищих призів міжнародних конкурсів акордеоністів «Золота ліра» (одна – Італія та дві – Ірландія); перший український музикант, який потрапив до Книги рекордів Гіннесса (Канада); перший український акордеоніст у Книзі рекордів України, як єдиний володар 3-х “Золотих лір” – головних призів міжнародних конкурсів акордеоністів.
Майже 1500 сольних концертів Ігоря відбулося в Україні та 24 країнах світу.
З 2001 по 2019 рр. – записані та видані колекційно-подарунковим накладом 15 музичних альбомів (22 СD), а також 3 DVD з концертами Ігоря Завадського з київських залів (Театр оперети, Міжнародний центр культури і мистецтв, Палац «Україна»).
З початку 2020 року веде авторську програму “Акорди з Ігорем Завадським щочетверга” на “Емігрантському радіо”.

Метки:

Київ, Docker Pub
Билеты от 175 грн!
Купить билет на Iгор Завадський (Концерт до Дня Народження)
Афиша Київ, Docker Pub 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ