Лятошинський Тріо

В програмі:
Л. ван Бетховен, Фортепіанне тріо, сі-бемоль мажор тв. 11 (“Gassenhauer”)
Ф. Мендельсон, Фортепіанне тріо №1, ре-мінор
С. В. Рахманінов, Елегійне тріо №2, ре-мінор, “Пам'яті великого художника”

Лятошинський Тріо було засновано в 2019 році відомими музикантами з українським корінням: Михайло Захаров, скрипка (Україна / Австрія), Олексій Шадрін, віолончель (Україна / Німеччина) і Роман Лопатинський, фортепіано.

Поряд із виконанням світової класики музиканти Лятошинський тріо прагнуть презентувати і популяризувати у світі українську музику. Назва колективу пов’язана з іменем Бориса Миколайовича Лятошинського – знакової постаті для української музики ХХ століття, митця, який через оригінальний композиторський стиль синтезував європейське та національне українське.

Уже в перший рік спільної творчості відбувся блискучий дебют тріо на фестивалі UStream в одному з найбільш знаменитих залів світу “Mozartsaal” віденського Концертхаусу, аншлагом та схвальними оцінками критиків був відзначений і концерт у Національній філармонії України на фестивалі Kyiv Music Fest. Музиканти активно гастролюють містами України та за кордоном.

У 2020 році Лятошинський тріо записали дебютний СD. Запис здійснювався на львівській студії Golka Records. До релізу увійшли камерні твори Б. Лятошинського – його Фортепіанні тріо №1 і №2.

Метки:

Харьков, Театрально-концертный центр
Билеты от 30 грн!
Купить билет на Лятошинський Тріо
Афиша Харьков, Театрально-концертный центр 2020. Купить билеты в Харьков со скидкой онлайн. Концерты в Харьков