Ковзанка,сеанси 10:45-21:00

Київ, Національний палац мистецтв «Україна»
Билеты от 295 грн!
Купить билет на Ковзанка,сеанси 10:45-21:00 - 16.01.2021 10:45

24 грудня з 16:00 до 19:00 Містечко Зимових Розваг тимчасово буде зачинено. Просимо зазадлегідь запланувати відвідування локації. Щасливих свят!

«Містечко зимових розваг» – можливість для усіх бажаючих поринути у святкову атмосферу у центрі Києва.

Містечко – це колекція найкращих зимових розваг: найвища гірка столиці, від якої захоплює дух, простора ковзанка, «take away» фуд-зона, яскрава ялинка та спеціальні сюрпризи від партнерів заходу Mastercard, ПриватБанк, Huawei, D.TEK.

Дивовижна Резиденція Святого Миколая із казковим дизайном, яка подарує фантастичну можливість особистої зустрічі малюків із чарівником у передсвяткові дні.

Теплі та затишні аксесуари з фірмовим візерунком, які зігріють вас та ваш настрій, можна буде придбати на Різдвяному ярмарку Містечка зимових розваг.

Містечко зимових розваг піклується про безпеку гостей заходу. Окрім основних вимог МОЗ, буде запроваджено БЕЗГОТІВКОВИЙ формат розрахунку на території локації, який дозволяє зменшити вірогідність передачі вірусу на купюрах. Безготівковий розрахунок – це безпечно та зручно.

Розраховуйтеся карткою MASTERCARD – гарантовано отримуйте 10% знижки на квитки.

Резиденція Св. Миколая

Завітай до чарівника та загадай найпотаємніше бажання і воно точно здійсниться. Крім того, Миколай подарує смачні солодощі та спільне фото.

Тюбінг-гірка

Швидка та безпечна гірка заввишки 7 метрів у центрі столиці. З'їзд із крутого схилу, що захоплює дух.

Простора ковзанка

Обмежена кількість людей на сеанс, де ніхто не буде заважати один одному.
Зручні ковзани, рівний лід – усе, що необхідно для проведення часу у задоволення.

Смачний Різдвяний ярмарок

Теплі напої аби зігрітися після ковзанки та екстремального спуску з гірки. Фуд зона у форматі «take away» у зручному посуді втамує голод піля усіх активностей.

Квитки для відвідування гірки, ковзанки, Резиденції у ВИХІДНІ та СВЯТКОВІ ДНІ можна придбати тільки у касі «Містечка зимових розваг» або у касі Палацу «Україна».

Метки:

Київ, Національний палац мистецтв «Україна»
Билеты от 295 грн!
Купить билет на Ковзанка,сеанси 10:45-21:00
Афиша Київ, Національний палац мистецтв «Україна» 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ