Мій Париж. Французькі хіти шансон

Київ, CARIBBEAN club
Билеты от 390 грн!
Купить билет на Мій Париж. Французькі хіти шансон - 09.02.2021 19:00

«Бувають і неприємності, які є не тільки в Парижі, але і у всьому світі. Інша справа, що в інших країнах світу немає Парижу – ось яка у них неприємність!» (с) Ів Монтан

9 лютого – концерт французького шансону «Мій Париж» від фіналістки «Голосу країни» Наталі Пічкур в Caribbean Club Concert-Hall.

Париж – місто моди та мистецтва, кохання та романтики. У світі, напевно, немає такої людини, яка б не хотіла, хоча б один раз побувати в Парижі.

Париж любив і Наполеон, і Оноре де Бальзак, і Олександр Дюма. А як його любили Едіт Піаф і Даліда, Ів Монтан і Мірей Матьє, Шарль Трені і Джо Дассен. Всю свою любов великі шансоньє Франції поклали на пісенний вівтар. Мелодійні і зворушливі пісні, вони відносять думки на затишні паризькі вулички, дарують радість життя і прискорюють биття серця.

Парижу пощастило, адже практично кожна пісня Едіт Піаф передає його шарм і дух свободи.

Києву пощастило, адже 9 лютого в Caribbean Club Concert-Hall відбудеться концерт французького шансону «Мій Париж» від солістки «Notre Dame de Paris» Наталі Пічкур.

В цей вечір на сцені:
Наталі Пічкур – вокал
Сергій Курдіцький – акордеон
Сергій Пархоменко – гітара
Кирило Погорєлов – контрабас
Назар Зимбович – барабани

Кількість місць обмежена – у продажу лише 100 квитків. Чудова можливість насолодитися найвідоміші піснями про Париж у камерній атмосфері!

Метки:

Київ, CARIBBEAN club
Билеты от 390 грн!
Купить билет на Мій Париж. Французькі хіти шансон
Афиша Київ, CARIBBEAN club 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ