Золтан Кіш (тромбон) Угорщина. Нац. дух. оркестр України.

Київ, Національна філармонія України
Билеты от 140 грн!
Купить билет на Золтан Кіш (тромбон) Угорщина. Нац. дух. оркестр України. - 23.03.2021 19:00

23 березня 2021 року разом із Національним академічним духовим оркестром України виступить неперевершений угорський тромбоніст Золтан Кіш. Золтан Кіш – учасник всесвітньо відомого гурту Mnozil Brass – представить віртуозне поєднання улюбленої класики та авторського джазу!

Золтан Кіш народився 1980-го в Будапешті. Навчався в Музичному Університеті імені Фридерика Шопена у Варшаві. Під час навчання артист виграв кілька національних конкурсів і як соліст, і як учасник камерних ансамблів. 2005-го музикант приєднався до австрійського духового септету Mnozil Brass, із яким він вже протягом 15 років має понад 100 концертів на рік, гастролюючи країнами світу. Його постійно запрошують на міжнародні фестивалі як соліста, де він також виступає із найкращими оркестрами, біг-бендами Європи та світу.

Золтан Кіш грає лише на власних фірмових тромбонах Kissbone та KissboneX, виготовлених у співпраці з австрійським виробником Schagerl. Він створив авторську версію мундштука, яку так і назвав «Zoltan Kiss», а випускає її компанія Latsch Custom Brass у Німеччині

Метки:

Київ, Національна філармонія України
Билеты от 140 грн!
Купить билет на Золтан Кіш (тромбон) Угорщина. Нац. дух. оркестр України.
Афиша Київ, Національна філармонія України 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ