Браковані люди

Київ, Київський академічний театр “Золоті ворота”
Билеты от 220 грн!
Купить билет на Браковані люди - 09.04.2021 19:00

жанр: специфічна комедія
автор Василій Сігарєв
режисер Стас Жирков
актори: Сергій Коршиков (актор  Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра) , Олексій Нагрудний, Ірина Ткаченко
тривалість: 80 хв.
обмеження за віком: 16
прем’єра: 1 листопада 2014

Весела й водночас непроста історія про жінку Тамару, про її чоловіка Льоню, і про Пашу. Хто такий Паша ще треба зрозуміти. Чи то він коханець Тамари, чи просто чоловік, що раптово звідкись увірвався в життя подружньої пари.

Стосунки цих трьох куди складніше й заплутаніше ніж може здатися на перший погляд. Тамара – проста жінка з села, звідти її забрав у краще життя Льоня. Льоня сильний та розумний, Льоня завжди знає як краще, знає як треба. Без Льоні вона була б ніким. Кому вона така взагалі може бути потрібна? Як же їй пощастило з Льонею, – думає Тамара. Паша працює на заводі. Крапка.

І, нарешті, Льоня. А Льоня просто втомився від подружнього життя. Хіба так не буває в житті – почуття скінчилися, а сказати про це немає мужності? Ось і у Льоні не вистачило мужності, і тоді він вигадав хитрий план, аби знову бути вільним. Свобода! Це те, чого йому так не вистачає. Принаймні Льоні так здається.

Метки:

Київ, Київський академічний театр “Золоті ворота”
Билеты от 220 грн!
Купить билет на Браковані люди
Афиша Київ, Київський академічний театр “Золоті ворота” 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ