Історія колекціонування. XX століття. Денис Белькевич

Київ, Inveria Event Space
Билеты от 450 грн!
Купить билет на Історія колекціонування. XX століття. Денис Белькевич - 27.03.2021 14:00

Запрошуємо вас на зустріч з відомим економістом сфери мистецтва, консультантом з інвестування та управління предметами мистецтва – Денисом Белькевичем!

«Історія колекціонування. XX століття»
Що змінилось на арт-ринку з появою нової наддержави – США? Як виховувалося «Золоте покоління» колекціонерів 1950-х років? Коли і ким була монополізована Венеціанська бієнале? Чому музейнi і приватні колекції часом належать одним власникам? Як на арт-ринку настає аналог «періоду первісного накопичення капіталу» – формування нових поколінь колекціонерів?

Наступна лекцiя курсу:
3 квiтня «Сучасне колекціонування. Покоління X-Y-Z»
Як часто приходять нові покоління і як не заплутатися в їх позначеннях? Хто виявив бiльшу активність в панедмію: мілленіали з ноутбуками чи зумери зі смартфонами? Чому у 2020 році до трьох основних мотивацій покупки мистецтва додалося ще дві? Чого хоче Покоління Z: грати, орендувати або ділитися? Чому молоді купують молодих і що за слово таке страшне – NFT?

Денис Белькевич – економіст сфери мистецтва, засновник акселератора ArtTech-стартапів Fuelarts, автор багатьох публікацій на тему арт-ринку та технологій, консультант з інвестування та управління предметами мистецтва, менеджменту приватних колекцій. Здобув освіту в Sotheby's Institute of Art, Нью-Йорк.

Місце проведення:
Inveria Event Space
Адреса: вул. Володимирська, 49А м. Київ
Початок реєстрації о 13:40

Метки:

Київ, Inveria Event Space
Билеты от 450 грн!
Купить билет на Історія колекціонування. XX століття. Денис Белькевич
Афиша Київ, Inveria Event Space 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ