Ексцентрична комедія «Любоff»

Кривий Ріг, КП КАМТДМК імені Тараса Шевченка
Билеты от 150 грн!
Купить билет на Ексцентрична комедія «Любоff» - 22.04.2021 19:00

Новий театр представляє ексцентричну комедію за п’єсою Мюррея Шизгала «Luv» Любoff

Ця легкокрилих п'єса «на трьох» для всіх категорій глядачів поставлена «Новим театром» в жанрі ексцентричної комедії. Любовний трикутник наповнюється судомної пристрастю і доводить героїв до абсурду. Невигадлива історія, розказана мовою буфонади, сповнена незвичайної теплоти і людяності. Глядачі весь спектакль можуть «надривати животики» від сміху, але під яскравою, видовищною формою «дуркування» ховаються глибокі роздуми про життя, про людську самотність, про незнищенною надії на щастя.

П'єса «Luv» Мюррея Шизгала, була номінована на приз TonyAward в категорії «Краща п'єса року», а сам Шизгал – в категорії «Кращий автор п'єси». Написана ще в 1964 році, сьогодні вона виростає до метафори нашого часу – часу інфантилів (дорослих дітей): ми живемо, не розібравшись в собі і зі своїми проблемами, кидаємося в любовні відносини і думаємо, що нас врятує хтось зі своєю добротою і ніжністю, хоча самі не дозріли для того, щоб любити.

Тривалість: 2 години


Кривий Ріг, КП КАМТДМК імені Тараса Шевченка
Билеты от 150 грн!
Купить билет на Ексцентрична комедія «Любоff»
Афиша Кривий Ріг, КП КАМТДМК імені Тараса Шевченка 2020. Купить билеты в Кривий Ріг со скидкой онлайн. Концерты в Кривий Ріг