Камерний оркестр «Ренесанс» та скрипаль-віртуоз Марко Комонько. «Король танго. Астор П’яццола»

Мариуполь, Камерна філармонія
Билеты от 90 грн!
Купить билет на Камерний оркестр «Ренесанс» та скрипаль-віртуоз Марко Комонько. «Король танго. Астор П’яццола» - 10.04.2021 17:00

10 квітня о 17.00 відбудеться концерт у самому серці Маріуполя, на сцені Маріупольської камерної філармонії! Це унікальна подія для всіх шанувальників класики, танго і самого П’яццоли!
Виконавці:
Камерний оркестр “Ренесанс” під керівництвом головного диригента, заслуженого діяча мистецтв України Василя Крячка; скрипаль-віртуоз зі Львова Марко Комонько.
Скрипаль Марко Комонько навчався у Лондонському Королівському музичному коледжі та скрипковій студії Віктора Третьякова (Німеччина). Упродовж 10 років був першою скрипкою кількох симфонічних оркестрів у Південній Кореї, зокрема – концертмейстером Сеульського симфонічного оркестру. У вересні 2014 Марко Комонько повернувся в Україну, де виступає з симфонічними оркестрами та сольними програмами, працює солістом-концертмейстером
Львівської національної філармонії та займається педагогічною роботою. В його репертуарі -твори композиторів різних епох та стилів, серед яких і музика українських композиторів.

В програмі концерту лише хіти усіх часів короля танго. Зокрема: “Пори року в Буенос-Айресі” для скрипки з оркестром.

Метки:

Мариуполь, Камерна філармонія
Билеты от 90 грн!
Купить билет на Камерний оркестр «Ренесанс» та скрипаль-віртуоз Марко Комонько. «Король танго. Астор П’яццола»
Афиша Мариуполь, Камерна філармонія 2020. Купить билеты в Мариуполь со скидкой онлайн. Концерты в Мариуполь