Ромео і Джульєтта (балет)

Дніпро, Дніпропетровський Академічний Театр Опери та балету
Билеты от 100 грн!
Купить билет на Ромео і Джульєтта (балет) - 25.04.2021 18:00

Балет на 2 дії

С. ПРОКОФ'ЄВ

Лібрето О. Соколова за мотивами одноіменної трагедії У. Шекспіра

Балетмейстер-постановник – О. Соколов, заслужений діяч мистецтв України

Диригент– Ю. Пороховник, заслужений діяч мистецтв України;

О. Кулішов

Сценографія, костюми А. Ареф'єва, народного художника СРСР,

лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка

(Сценічна редакція 2003 року здійснена на основі оформлення,

створеного художником у 1985 р.)

«Немає повісті сумнішої на світі, ніж повість про Ромео і Джульєтту», – про цей висновок відомо навіть тим, хто ніколи не читав трагедію Шекспіра. Написана драматургом у XVI ст., вона не перестає хвилювати людські серця. Не дивно, що твір став джерелом натхнення для одного з найвидатніших композиторів ХХ століття— С. Прокоф'єва.

Його ім'я асоціюється з образом весни і життя, вщерть заповнених щастям і енергією, бадьорими музичними ритмами і чудовим гумором. Він фонтанував ідеями, задумами. Великий був у всіх жанрах. Але ми говоримо про Прокофьеве – автора балетів. Їх сім. Притча про «Ромео і Джульєтту» найпопулярніший з них.
Нагадаємо шекспірівський сюжет: знатні родини Монтеккі і Капулетті ведуть між собою непримиренну ворожнечу. Але юні представники сімейних кланів – Ромео і Джульєтта люблять один одного, всупереч кривавої традиції, воліючи смерть бездушної влади застарілих звичаїв.

У «Ромео і Джульєтті» є все: весна, юність з її гострим почуттям закоханості у світ, і свідомістю швидкоплинності відпущеної життя. Ці почуття пронизують весь спектакль від початку до кінця.

Метки:

Дніпро, Дніпропетровський Академічний Театр Опери та балету
Билеты от 100 грн!
Купить билет на Ромео і Джульєтта (балет)
Афиша Дніпро, Дніпропетровський Академічний Театр Опери та балету 2020. Купить билеты в Дніпро со скидкой онлайн. Концерты в Дніпро