Арт-вечiр у Гостерiя Хата Подопригора. Тема зустрiчi: «Колекціонування, як стиль життя». Денис Белькевич

Дніпро, Гостерія «Хата Подопригора»
Билеты от 1950 грн!
Купить билет на Арт-вечiр у Гостерiя Хата Подопригора. Тема зустрiчi: «Колекціонування, як стиль життя». Денис Белькевич - 23.04.2021 19:30

Запрошуємо на новий формат мистецьких вечорів у Гостерiя Хата Подопригора. Арт-вечір з інтелектуальним характером, насолода мистецтвом та відпочинок у моменті!

На вас очікує затишна атмосфера Гостерії – місця, що наповнює душі, де ми з вами просто, доступно та професійно поговоримо про Арт-ринок.
Тема зустрічі: «Від стародавнього до сучасного: колекціонування, як стиль життя».

Колекціонер – хто він: бізнесмен, покровитель або цінувач прекрасного?
Чому в списку Forbes TOP-100 так багато колекціонерів мистецтва, а власне колекціонування на Заході прирівнюють до професії?
Як змінилася мода на мистецтво за останні двісті років і що говорить про смаки людей World Wealth Report сьогодні?
Чи можна навчитися розбиратися в сучасному мистецтві за дві години – і як сучасному космополіту застосувати цi знання в сьогоднішньому світі?
Чи складно продати Баскiя через Instagram, хто такий Бенксі і яку роль зіграв в найдорожчому продажу мистецтва Леонардо ді Капріо?
Чому з приходом пандемії ми стоїмо на порозі головного перевороту в арт-світі з моменту його виникнення?

Денис Белькевич – економіст сфери мистецтва, засновник акселератора ArtTech-стартапів Fuelarts, автор багатьох публікацій на тему арт-ринку та технологій, консультант з інвестування та управління предметами мистецтва, менеджменту приватних колекцій. Здобув освіту в Sotheby's Institute of Art, Нью-Йорк.

Метки:

Дніпро, Гостерія «Хата Подопригора»
Билеты от 1950 грн!
Купить билет на Арт-вечiр у Гостерiя Хата Подопригора. Тема зустрiчi: «Колекціонування, як стиль життя». Денис Белькевич
Афиша Дніпро, Гостерія «Хата Подопригора» 2020. Купить билеты в Дніпро со скидкой онлайн. Концерты в Дніпро