Павло Дерев'янко

Київ, Docker-G pub
Билеты от 100 грн!
Купить билет на Павло Дерев'янко - 26.04.2021 19:00

29 березня Павло Дерев'янко з презентацією ”Воїни-вовки: давні легенди та сучасне фентезі” в Docker-G pub!

Павло Дерев'янко — мегакрутий перспективний український письменник, айтішник, мотоцикліст, за фахом перекладач з арабської мови. Абсолютно раціональна людина. Не вірить в містику, не має характерників в роду, прагне спокійного життя на роялті з мандрами, дружиною та віскі Writer`s tears. Любить ігри, мотоподорожі та смачну їжу.

Павло розповість, звідки взялися легенди про воїнів-перевертнів у нашому фольклорі. Яким давнім культом пов'язані легенди про скандинавських берсеркерів і українських характерників? Чому саме вовки? Як християнство змінило древні язичницькі вірування? Чому православні запорожці тримали у своїх лавах воїнів, відомих магічними здібностями та надлюдськими силами?

Після історичної блоку Павло розповість про свою трилогію “Літопис Сірого Ордену”, написану у жанрі темного фентезі та альтернативної історії, чиї головні герої – прокляті воїни, які підписали криваву угоду з Потойбіччям, аби захищати Український гетьманат. Дебютний роман трилогії, “Аркан вовків”, став бестселером видавництва “Дім химер”, і після низки схвальних відгуків читачів і критиків був розпроданий, та отримав другий наклад. Друга книга трилогії, “Тенета війни” – ще темніша, захопливіша та брутальніша – змогла втримати заданий “Арканом” рівень, і тепер її тираж добігає кінця.

Метки:

Київ, Docker-G pub
Билеты от 100 грн!
Купить билет на Павло Дерев'янко
Афиша Київ, Docker-G pub 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ