Великий Дитячий День

Одеса, Зеленый Театр Одесса
Билеты от 100 грн!
Купить билет на Великий Дитячий День - 22.05.2021 11:00

Настільні, комп’ютерні, спортивні, дворові, інтелектуальні, для одного, двох, трьох чи цілої компанії… Ви вже, мабуть, здогадались, що тема нового Великого Дитячого Дня — «Іграріум» — присвячена іграм в усіх проявах!

Тож, всім гравцям приготуватись — бо Великий Дитячий День відбудеться 22-23 травня: з самого ранку і до самого вечора ми гратимемо, вивчатимемо, знайомитимемось, жартуватимемо, розвиватимемось та розважатимемось в компанії нових та старих друзів.

Цьогорічний фестиваль присвячено не просто іграм. А іграм різним та цікавим: веселим та серйозним, з різних епох та країн, з нашого дитинства та дитинства наших з вами батьків, дідусів, прадідусів та пра-прадідусів.

Ми запропонуємо всім юним театралам взяти участь у змаганнях та стати чемпіонами як у спортивних, так і в інтелектуальних іграх. Ми застрибнемо у машину часу та навчимося грати в ігри наших пращурів. Ми роздивлятимемось масштабні та яскраві стенди з іграми різних народів світу.

Граючи, звісно, ми й розвиватимемось, бо Великий Дитячий День змінюється щороку, але його сенс залишається незмінним: ми прагнемо не просто подарувати 2 цікавих дні одеським дітлахам, а навчити їх чомусь новому, важливому, вічному — як ти самі ігри, в які ми гратимемо 22-23 травня!

Метки:

Одеса, Зеленый Театр Одесса
Билеты от 100 грн!
Купить билет на Великий Дитячий День
Афиша Одеса, Зеленый Театр Одесса 2020. Купить билеты в Одеса со скидкой онлайн. Концерты в Одеса