B2BMaster-2021

Київ, БЦ 101 Tower
Билеты от 3600 грн!
Купить билет на B2BMaster-2021 - 09.07.2021 09:30

Прорив року в управлінні і продажах. XI Масштабна конференція В2ВMASTER-2021: Битва Кращих Тренерів.

TradeMasterGroup організовує XI масштабну конференцію «В2ВMASTER-2021: Прорив року в управлінні і продажах» в унікальному форматі «Битва Кращих Тренерів».
Захід відбудеться: 9 липня 2021 року за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого 57, бізнес-центр «101 Tower».
«В2ВMASTER-2021» — унікальний бізнес-захід, де топові тренери з управління компанії та продажів розкриють дієві практичні інструменти для підвищення професіоналізму керівників в менеджменті, продажах і маркетингу, а також всі складові лідерства на B2B ринку. Щорічна конференція проходить на території України та поза її межами вже 11 років. В цьому році в 2-х форматах- онлайн та офлайн!
Це справжня БИТВА титанів, в якій кожен спікер впродовж 40 хвилин поділиться багаторічним досвідом та своїми кращими кейсами, що дає учасникам гарантію концентрованого контенту без води, а ЗОЛОТОГО, СРІБНОГО та БРОНЗОВОГО ТРЕНЕРА 2021 року обиратимуть самі учасники конференції за допомогою інтерактивного голосування.
Якщо Ви:
– керівник, директор компанії,
– комерційний директор,
– керівник відділу продажів,
– керівник маркетингу,
– HR-фахівець,
участь в «B2BMaster-2021: Прорив року в управлінні і продажах», змінить Ваше бачення щодо управління персоналом та продажами, надасть дієві нові інструменти для оптимізації бізнес-процесів, підштовхне до оперативних змін. Ви отримаєте план перших кроків в правильному підборі відповідної програми навчання для своїх співробітників всередині Вашої компанії. На B2BMaster приходять за обміном досвідом, кейсами, знаннями, а також, щоб переглянути свої підходи до управління бізнесом.
Також завдяки конференції учасники зможуть:
– Порівняти діяльність своєї компанії, відділу продажів з іншими.
– Проаналізувати сильні та слабкі сторони, отримати професійні консультації з проблемних питань, нові ідеї для розвитку бізнесу.
– Усунути «підводні камені», що заважають компанії рухатися вперед.
Як проходить конференція, дивіться відео

Подія традиційно відбудеться в 2-х практичних сесіях:
«Антикризове управління компанією» та «В2В-Продажі», які будуть проходити паралельно в 2 залах.
МОДЕРАТОР КОНФЕРЕНЦІЇ:
Тетяна Ільєнко, Executive coach ICF (Міжнародної Федерації коучингу), командний коуч, бізнес-тренер з управлінської ефективності, власник TradeMasterGroup. Засновник Міжнародного Клубу Ефективних Коучів Youcoach. Входить до ТОП-5 Кращих тренерів 2020 р. «Керівник року 2020» — за версією Національної премії “Вибір Споживача”. Автор курсу “Управління в стилі коучинг”, “Коучинг в продажах”.
НАТХНЕННИК КОНФЕРЕНЦІЇ 2021:
Костянтин Ліорек, Мандрівник № 1 в Україні та 64 в Світі.
Використав більше 20 паспортів. Здійснив понад 1 000 перельотів. Відвідав найбільшу кількість регіонів Світу.Тільки впродовж 2020 року, коли всі сиділи на карантині, побував у 37 країнах і здійснив 66 перельотів.  Костянтин – щирий приклад втілення мрій в життя та пізнання світу на повну. Адже до повного списку відвідування всіх країн йому залишилось менше 20! Організатор запросив Константина відкрити конференцію темою «Як жити та працювати без меж»

СПІКЕРИ ТА ТЕМИ КОНФЕРЕНЦІЇ
Сесія 1 «АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ КОМПАНІЄЮ»
Андрій Левченко, Срібний тренер з управління 2020 р., фахівець з впровадження змін і підвищення ефективності людей і процесів. У 2013 році отримав професійну премію: кришталеву «SalesBomb» як «Майстер відродження продажів-2013» розкриє тему: «Стратегія бізнесу / організації: як не вигадав, а розрахувати і забезпечити».

Володимир Малічевський, Чотириразовий переможець Битви кращих тренерів за версією «В2В Master»: Срібний тренер з управління 2016, Бронзовий тренер з управління 2015, Бронзовий тренер з управління 2014, Золотий тренер з управління 2013. Автор унікальних методик: 9 Golden Principles, 6 Productive Actions, АСОКР, Модель KPI- Optimization. Доповідь на тему: «Управління швидкістю мозку організації».

Яна Олентир, бізнес-тренер з управління, CEO компанії YouCoach, член ICF, Executive коуч АСС ICF, сертифікований за стандартами Міжнародної федерації коучингу ICF. Надає антикризові інструменти керівників майбутнього, кидаючи виклик складним часам. Виступить з доповіддю: «Антикризові інструменти керівників майбутнього. кидаючи виклик складних часів».

Кирило Солодкий, співзасновник і партнер клубу розвитку торгового, управлінського і сервісного потенціалу «4Service club» в Україні та Казахстані, бізнес-тренер, експерт в управлінні систем продажів, сервісу і мотивації. Керуючий партнер роздрібної мережі «Ollsay» в Казахстані.
Кирило проведе мастер-клас на тему ««Лідерство. Фундаментальні основи та про що не прийнято говорорити».

Євген Гетьманчук, CEO Getmanchuk Group, бізес-тренер. Срібний тренер-2015 по управлінню. Поділиться з нами доповіддю на тему: «Антикризове управління підприємством».

Сесія 2 «В2В-ПРОДАЖІ: Як забезпечити досягнення результату»

Євген Тепляков, Золотий тренер з продажу 2019, 2020. Переможець в номінації: «Краще тренінгове агентство України 2019 року», розкриє тему: «Емоції в продажах, або як допомогти клієнту швидко взяти позитивне рішення на Вашу комерційну пропозицію».

Валерій Глубоченко, Бронзовий тренер з продажу 2020.Автор моделі переговорів «SalesMaster», однією з декількох існуючих в світі моделей переговорів. Автор книги «Переговори при активних продажах. Як продавати дорого і без знижок за моделлю SalesMaster. 50 завдань для розробки скрипта і щотижневого навчання відділу продажів».
Валерій виступить з майстер-классом на тему: «Як ми поліпшили конверсію та підвищили середній чек, впроваджуючи чек-лист по вхідним дзвінкам в В2В продажах. Історія одного проєкту».

Юрій Фридман, Бізнес-тренер, асоційований, сертифікований коуч, член Міжнародної Федерації Коучингу, Сертифікований професійний коуч Еріксоновського Міжнародного університету коучингу, 22 роки на позиціях середнього та вищого менеджменту, магістр із економічної інформатики та бізнес-адміністрування за напрямами стратегічний менеджмент і управління логістикою.

Відвідавши «B2B Master-2021: Прорив року в управлінні і продажах. Битва Кращих Тренерів», кожен керівник зможе також поліпшити внутрішнє навчання в компанії, підібравши тренера для всієї організації, окремих її підрозділів і кожного співробітника, виходячи з особистого знайомства з кращими тренерами, і розуміння їх динаміки, професіоналізму і подачі матеріалу, а також демонстрації нових методів навчання і методик для внутрішніх тренерів компанії.
Конференція проходить за підтримки провідних ЗМІ України:
Interfax, «Перевізник», Бізнес-школа «МІМ-Київ», сайт твого міста «44.ua», «Prostobiz», «Bud portal», «РБК-Україна», журнал «Маркетинг и реклама», «Мирупак», Всеукраїнська газета «Приватний підприємець», «Kompass» та інші.

ВСТИГНІТЬ ЗАБРОНЮВАТИ МІСЦЕ ДЛЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

НА ГОЛОВНОМУ ЗАХОДІ В2В УКРАЇНИ!

Метки:

Київ, БЦ 101 Tower
Билеты от 3600 грн!
Купить билет на B2BMaster-2021
Афиша Київ, БЦ 101 Tower 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ