Барабанное шоу

Київ, CARIBBEAN club
Билеты от 250 грн!
Купить билет на Барабанное шоу - 08.07.2021 19:00

8 липня в Caribbean Club відбудеться вибухове барабанне шоу від колективів Fusion TRIO та Vad SAmoS Trio.

виключно авторські композиції
досвідчені музиканти на сцені
обмежена кількість місць
можливість поспілкуватися з музикантами після концерту

«Запрошуємо всіх на барабанний завал року! Це буде ексклюзивний концерт від фанатів й майстрів Українського Драммінгу і музики ф'южн. Чекаємо вас 8 липня в Caribbean Club!», – розповідають музиканти.

Fusion TRIO – тріо Олександра Муренко (барабани), Руслана Болата (клавішні) і Ігоря Закуса (бас), яке грає в стилі ф'южн, органічно поєднуючи елементи джазу, фолку, року, фанку та інших стилів. Кожен з учасників колективу – творча індивідуальність, а разом вони створюють неповторну музику, наповнену життєвою енергією.

Олександр Муренко – досвідчений барабанщик, якому підвладна музика будь-яких жанрів, завдяки його величезній працездатності та яскравій емоційності. Об'їздивши з гастролями майже весь світ, музикант постійно вдосконалює свою майстерність, про що свідчить участь у численних фестивалях, концертах і майстер-класах за участю Gregg Bissonette, Alex Hutchings, Eriс Moore, Will Kennedy, Narada Michael Walden, Joel Rosenblatt, Marvin «Smitty» Smith, Dian Brown і багатьма іншими.

Ігор Закус – бас-гітарист, композитор, викладач та засновник проекту Jazz Kolo. Ігор по праву вважається найкращим бас-гітаристом Україні. В його музиці є все – техніка, вражаюча мелодика, справжня українська співучість та індивідуальний саунд.

Руслан Болат – молодий піаніст, скрипаль і композитор. Джаз в його виконанні – це поєднання різних стилів і культур, які він об'єднує у своїх імпровізаціях. Джазова гармонія, складні ритми, фламенко, кримськотатарська музика, елементи якої він використовує у своїх композиціях, складають неповторний стиль цього музиканта. Руслан брав участь у багатьох джазових фестивалях: Alfa Jazz Fest, EQUI Jazz Fest, GG Jazz, Montreux Jazz Festival та інших.

Vad SAmoS Trio – тріо Вадима Самосюка (барабани), Дениса Мороза (бас) та Артура Ленівенко (клавішні), яке грає в стилі електро-ф’южн-джаз.

Лідер Vad SAmoS Trio Вадим Самосюк – ф’южн-барабанщик, композитор, педагог, а також засновник та двигун колективів Los Samos, LosSamosZakus та Samos burlesque.

Музиканти обіцяють, що це буде яскрава подія, яку варто відвідати шанувальникам Українського Драммінгу і всім, хто просто хоче відволіктися від буденних задач і відпочити.

Метки:

Київ, CARIBBEAN club
Билеты от 250 грн!
Купить билет на Барабанное шоу
Афиша Київ, CARIBBEAN club 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ