Гала-концерт Магія мюзиклів

Харьков, Харківський академічний театр музичної комедії
Билеты от 100 грн!
Купить билет на Гала-концерт Магія мюзиклів - 30.06.2021 18:30

Режисер – заслужена артистка України Валентина Подорлова.
Диригент – заслужений діяч мистецтв України Ярослав Сорочук.
Художник – Тарас Шигимага.
Балетмейстер – заслужена артистка України Ірина Клепікова.
Хормейстер – Ірина Кузнєцова.

Це не просто гала-концерт, а справжнє театралізоване шоу, що з'єднало в собі кращі уривки з оперет, музичних комедій і мюзиклів. Мелодії Ф. Легара, І. Кальмана, Й. Штрауса, Ж. Оффенбаха, Д. Германа, Е. Веббера, Ж. Пресгурвіка виконають провідні солісти театру, артисти хору і балету. Весь вечір буде звучати симфонічний оркестр театру під керуванням головного диригента театру, заслуженого діяча мистецтв України – маестро Ярослава Сорочука. Представляють програму гала-концерту і беруть участь в ній артистів солісти театру Олексій Андренко та Тетяна Циганська. Режисер-постановник гала-концерту заслужена артистка України Валентина Подорлова. Балетмейстер-постановник заслужена артистка України Ірина Клепікова. Балетмейстери – Олександр Грічаний, Віталій Логвиненко.

Зустріч з давно улюбленими великими творами – запорука чудового настрою на довгий час. Що ще потрібно, щоб приємно провести вечір?

Метки:

Харьков, Харківський академічний театр музичної комедії
Билеты от 100 грн!
Купить билет на Гала-концерт Магія мюзиклів
Афиша Харьков, Харківський академічний театр музичної комедії 2020. Купить билеты в Харьков со скидкой онлайн. Концерты в Харьков