ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ у супроводі Cимфонічного оркестру

Київ, КВЦ Парковий
Билеты от 390 грн!
Купить билет на ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ у супроводі Cимфонічного оркестру - 15.08.2021 20:00

15 серпня у самому серці столиці Олександр ПОНОМАРЬОВ дасть Великий сольний концерт з оркестром та презентує НОВУ фантастичну ПРОГРАМУ «Неймовірна»!

15 серпня на живописному оглядовому майданчику КВЦ «Парковий» у серці Києва відбудеться очікувана подія – головний романтик країни Олександр Пономарьов представить нову концертну програму! Це видовищне дійство не залишить байдужим ані давніх цінителів, ані нових шанувальників артиста. Його композиторський талант, унікальний спів, елегантність і витончені манери заворожують. Олександр – справжній Митець, який щоразу дивує своєю творчістю, відкриває в душах людей потаємне та глибинне. Десятки його пісень витримали найголовнішу перевірку – випробування часом, їх люблять і співають майже чверть століття.

У супроводі симфонічного оркестру, рок-музикантів та хору Олександр постане перед публікою з новою програмою «Неймовірна»! Це буде грандіозне Шоу, магія поєднання музики, голосу, світла і звуку. Усе це дасть кожному глядачеві дещо особливе, адресоване тільки йому: спогад і мрію, відчуте і незвідане, пройдене і ще не відкрите. Шоу , в якому від сльозинки на ваших очах, до посмішки на Ваших вустах неймовірно мала відстань . Шоу , яке не залишить нікого байдужим..!

15 серпня. Оглядовий майданчик КВЦ «Парковий». Грандіозний Олександр Пономарьов!

Метки:

Київ, КВЦ Парковий
Билеты от 390 грн!
Купить билет на ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ у супроводі Cимфонічного оркестру
Афиша Київ, КВЦ Парковий 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ