Ігор Юрковський. Ти – мої крила

Вінниця, Вінницька обласна філармонія
Билеты от 100 грн!
Купить билет на Ігор Юрковський. Ти – мої крила - 13.08.2021 18:00

Запрошуємо Вас отримати незабутні враження, прослухавши пісенні та музичні композиції Ігоря Юрковського в його талановитому індивідуальному аранжуванні та авторському поданні.

ЖИВИЙ ЗВУК!

Ліричний концерт «Ти-мої крила» з акустичними інтонаціями від талановитого автора і виконавця, заслуженого артиста України перенесе Вас у Світ НЕсинтетичної музики та творчості, яка з’явилася на світ, пройшовши скрізь струни душі співака.

Ви і Ваша родина отримаєте можливість перебувати декілька годин у феєричному оточенні гармонійно поєднаних музики і шоу.

Нові музичні композиції у поєднанні із беззаперечними хітами з творчого надбання заслуженого артиста України не залишать Вас байдужими і дозволять отримати справжню насолоду від сучасної української музики.

Ігор Юрковський вже багато років поспіль популяризує через призму свого таланту українську сучасну музику. За десятки років у артиста є своя вдячна аудиторія, яка з нетерпінням очікує на його концерти.

Інтенсивна гастрольна діяльність Ігоря Юрковського тільки збільшує коло поціновувачів його творчості, адже учасники його сольних концертів у багатьох країнах світу після прослуховування перших акордів його композицій перетворюються на беззаперечних шанувальників його творчості і таланту.

Ігор Юрковський запрошує Вас провести серпневий вечір п’ятниці у затишній залі Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича разом з ним та його талановитими доробками.

До зустрічі на святі української музики 13 серпня 2021 року о 18:00!

Метки:

Вінниця, Вінницька обласна філармонія
Билеты от 100 грн!
Купить билет на Ігор Юрковський. Ти – мої крила
Афиша Вінниця, Вінницька обласна філармонія 2020. Купить билеты в Вінниця со скидкой онлайн. Концерты в Вінниця