Арт вечірка малювання з вином

Львів, Городоцька, 106
Билеты от 450 грн!
Купить билет на Арт вечірка малювання з вином - 16.08.2021 19:00

Арт-вечірка — це майстер-клас з малювання з вином у затишній арт-студії. Ми навчимо Вас малювати картину за 2.5 години!
Арт-вечірка — – для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити після роботи. це проведення часу у арт-студії під час проведення майстер-класу з малювання з вином.
Якщо ви не художник — це не проблема. Професійний художник допоможе вам створити гарну картину за 2 -3 години своїми руками, розкрити ваш творчий потенціал.
Відбувається у затишній великій світлий студії . Майстер клас проводиться в невеликій групі людей.
Художник буде писати картину, а гість — змальовувати або малювати її у на свій смак. У ході процесу за необхідності художник допомагатиме клієнту. Забрати творчу роботу учасник зможе відразу після майстер-класу.
Картину для майстер-класу заздалегідь повідомляють на сайті організатора, соц.мережах або по запиту на вайбеп, телеграм, месененджер. Якщо клієнт захоче малювати щось інше, він зможе відвідати заняття в інший день ( кожну пятницю малювання на вільну тему).

У вартість входить матеріали та частування : Відвідувачу видають все необіхідне: акрилові фарби, мольберт, полотно, пензлики. Розмір полотна може бути 30х40. Також видаються фартухи . З собою нічого приносити не потрібно.
– Частування: відвідувача пригостять келихом білого вина. За бажанням замість алкогольних напоїв гостям подадуть чай або каву.

Тривалість – 2.5 години

Метки:

Львів, Городоцька, 106
Билеты от 450 грн!
Купить билет на Арт вечірка малювання з вином
Афиша Львів, Городоцька, 106 2020. Купить билеты в Львів со скидкой онлайн. Концерты в Львів