Сергій Жадан в Зеленому театрі

Одеса, Зеленый Театр Одесса
Билеты от 150 грн!
Купить билет на Сергій Жадан в Зеленому театрі - 08.09.2021 19:00

ПСАЛОМ АВІАЦІЇ
Автор: Жадан Сергій

Ці вірші написані впродовж 2020 року. Місце, де вони писалися, лежить на пагорбах. Це означало присутність широкої лінії горизонту й великої кількості повітря. А ще там було багато дерев і птахів, були балки, водойми і рівне, віддалене дихання міста за обрієм. Зміна оптики так чи інакше призводить до зміни письма. Ось про це переважно і книжка: про те, як нас формують ландшафти, як дерева додають нам вертикалі, а озера — глибини, як весняна зелень вчить нас оптимізму, а літні ріки — щедрості. Нехитре знання, що допомагає цінувати кожен почутий зранку голос.
Книжка вміщує фотографії Марисі М’яновської.

ПОХВАЛА ДІАЛЕКТИЦІ
Автор: Брехт Бертольт

У цій книжці зібрано 60 віршів Бертольта Брехта – великого поета й драматурга, революціонера, реформатора, антифашиста, який народився в кайзерівській Німеччині, здобув скандальну славу на театральних сценах Веймарської республіки, був вигнаний із країни режимом Гітлера, півтора десятка літ змінював країни проживання, а наприкінці свого надзвичайно складного та неспокійного життя став офіційно визнаним класиком і лауреатом у соціалістичній Німеччині, чого йому до сьогодні багато хто не може вибачити.
Це збірка не так «найкращих», як «найрізноманітніших» віршів Брехта у перекладі Сергія Жадана.
В художньому оформленні книжки та на обкладинці використані фото з особистого архіву Сергія Жадана.

ОРДЕН МОВЧАЛЬНИЦЬ
Авторка: Калитко Катерина
Портрет української жінки частіше визначає те, про що вона мовчить, ніж те, про що говорить. Та без досвіду цього мовчання не було би голосу, що звучить у цій збірці. Голосу, що обстоює право щиро мовити про гостре горе, поколіннєві травми, стереотипи та архетипи, корені в пекучому ґрунті, відвагу любові й розчарування порожнечею поза масками. Не ззираючись на закиди в надмірній відвертості чи колючості, в надриві й темноті. Бо тільки так і залишаються собою – але й втілюють досвід сотень досі безмовних сестер.
У художньому оформленні та на обкладинці використано картини Катерини Косьяненко.

Метки:

Одеса, Зеленый Театр Одесса
Билеты от 150 грн!
Купить билет на Сергій Жадан в Зеленому театрі
Афиша Одеса, Зеленый Театр Одесса 2020. Купить билеты в Одеса со скидкой онлайн. Концерты в Одеса