Київ модерн-балет Раду Поклітару. «Пікова дама»

Київ, МЦКИ ПУ (Октябрьский дворец)
Билеты от 190 грн!
Купить билет на Київ модерн-балет Раду Поклітару. «Пікова дама» - 13.10.2021 19:00

Академічний театр «Київ Модерн-балет», за фінансової підтримки Українського культурного фонду та Департаменту культури (КМДА), 13 жовтня 2021 р. презентує новий проєкт – сучасний балет на 2 дії «Пікова дама» на музику П.І. Чайковського (Друга «Українська» та Шоста «Патетична» симфонії). Вистава відбудеться на сцені МЦКМ Жовтневий палац, побачити її можна буде «онлайн» та «оффлайн». Онлайн трансляція вистави відбудеться за сприяння платформи Open Theatre.
Постановником балету «Пікова дама» є Раду Поклітару головний балетмейстер Академічного театру «Київ Модерн-балет», заслужений діяч мистецтв України.
Всесвітньо відомий зразок літературного і музичного мистецтва «Пікова дама» у постановці Раду Поклітару буде переосмислено через призму естетики сучасного танцювального театру з використанням найновіших сучасних технологій: сучасного освітлення, системи об’ємного звуку та віртуальних об’єктів, які формуватимуть континуум «додаткової реальності» та «гібридної реальності». Особливість сценографії нового проєкту – сценічну реальність буде доповнено віртуальними об’єктами, сформовано континуум «доданої реальності» (на зразок «доповненої реальності» (augmented reality, AR) та «гібридної реальності» (hibrid reality). Реальні об’єкти буде інтегровано не у віртуальне середовище, а вони стануть додатковою площиною/континуумом «доданої реальності» та «гібридної реальності», яку глядач не завжди бачить з глядацької зали (авторка відеоконтенту – Ольга Нікітіна). Також, планується, переосмислити форми історичного костюма різних епох (доби Рококо та Ампіру) з точки зору сучасних тенденцій індустрії моди та відповідності естетичним ідеалам ХХІ ст. Жорсткі форми історичного костюма (корсети, фіжми, перуки) планується перетворити в органічно зручні форми, які дозволяють максимально вільно виконувати хореографію, підкреслюючи унікальність форм та ліній закладених хореографом (художник костюмів – Дмитро Курята).
У центрі сюжету вистави «Пікова дама» головні герої зіткнуться з дилемою: віра в кохання чи сила швидкого багатства. Та зобов’язані будуть віднайти відповіді на питання: на що ти готовий піти заради власного збагачення? Чи є цінним для тебе почуття прив’язаності? Як часто ти порушуєш взяті на себе моральні зобов’язання?
Балет «Пікова дама» – виняткова можливість по-новому подивитися у світ ідеалів для тих, хто шукає нові шляхи за межами буденності й при цьому насолодитися драматичним й емоційним театральним продуктом.

Метки:

Київ, МЦКИ ПУ (Октябрьский дворец)
Билеты от 190 грн!
Купить билет на Київ модерн-балет Раду Поклітару. «Пікова дама»
Афиша Київ, МЦКИ ПУ (Октябрьский дворец) 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ