Прем'єра! Вишиваний – король України. Опера (ХНАТОБ)

Харьков, ХНАТОБ
Билеты от 100 грн!
Купить билет на Прем'єра! Вишиваний – король України. Опера (ХНАТОБ) - 01.10.2021 18:30

ПРЕМ’ЄРА!!! “ВИШИВАНИЙ – КОРОЛЬ УКРАЇНИ” опера
Ким є в історії України Василь Вишиваний? «Залізним», незламним полковником – командиром Легіону українських січових стрільців? Чи автором збірки «Минають дні», шанувальником Гейне і Петрарки, поетом-романтиком, чий земний шлях трагічно обірвався у Лук’янівській в’язниці? І яке відношення має він до австрійського ерцгерцога Вільгельма Габсбурга, нащадка київських князів? Опера «Вишиваний. Король України», прем’єра якої відбудеться в СХІД ОПЕРА, не є прямою відповіддю на ці запитання. Вона скоріше покликана примусити глядача замислитися над питанням доленосного вибору, доторкнутися до особистої драми, спогадів і почуттів через засоби сучасного мультимедійного мистецтва.

Василь Вишиваний є важливою символічною постаттю. Адже свій вибір – бути українцем – він зробив абсолютно свідомо. І, відстоюючи інтереси України, торуючи впродовж багатьох років шлях до її незалежності, життям заплатив за власні переконання.

Варто згадати лише імена творців цієї опери – автора лібрето з кінематографічним сюжетом Сергія Жадана та композиторки Алли Загайкевич, яка написала приголомшливий твір, де звучання симфонічного оркестру та живих голосів відтіняється електроакустичною музикою, – щоб зрозуміти: на нас чекає щось абсолютно незвичне! А якщо помножити це на неординарні рішення режисера-постановника Ростислава Держипільського і творчий потенціал СХІД ОПЕРА, то результат має бути вражаючим!
Тривалість 2 год 10хв

Метки:

Харьков, ХНАТОБ
Билеты от 100 грн!
Купить билет на Прем'єра! Вишиваний – король України. Опера (ХНАТОБ)
Афиша Харьков, ХНАТОБ 2020. Купить билеты в Харьков со скидкой онлайн. Концерты в Харьков