Аліна Гросу

Вінниця, Будинок офіцерів
Билеты от 220 грн!
Купить билет на Аліна Гросу - 30.09.2021 20:00

Аліна Гросу – молодий автор, виконавець, лауреат і учасник міжнародних фестивалів і конкурсів, головна «Роза» українського шоу-бізнесу. На професійній сцені працює з 4-х років і за 22 роки творчості отримала любов і підтримку мільйонів глядачів.

За час роботи на сцені, співачка випустила 7 сольних альбомів і більше 40 відеоробіт. Учасниця різних ТВ проектів, музичних концертів, новорічних мюзиклів та конкурсів на головних каналах країни ( «Нова хвиля», «Танцюю для тебе», «Як дві краплі», всеукраїнський відбір на конкурс «Євробачення 2013», «Музична платформа», «МАСКА ” та ін.).

У 13 років, в рамках всеукраїнського сольного туру, виступила в 22-х містах України. У 16 років Аліна з аншлагом провела перший сольний концерт в столичному Жовтневому палаці.

З листопада 2018 співачка виступає під новим сценічним псевдонімом GROSU і презентує новий сингл «Дика». Ребрендинг артистки супроводжується зміною іміджу і презентацією музичної короткометражки “Дико Любила Вову”, в якому постала в образі черниці. Сумарно всі частини трилогії за 2 місяці з дня прем'єри набрали 20 мільйонів переглядів на YouTube.

Наступні роботи артистки вже за традицією займають перші рядки в чартах на цифрових майданчиках, пісні активно ротируються на популярних радіостанціях України і СНД, а яскраві неординарні кліпи потрапляють в тренди YouTube.

В рамках Всеукраїнського туру «Непереможна», Аліна Гросу виступить із сольним концертом в місті Вінниця. Співачка виконає свої пісні ( «Вова», «Малинові губи», «Дика», «Місяць», «Голий король», «Дим», «Заарештовано» та ін) в підтримку нового альбому і всім відомі хіти з дитинства в новій обробці.

Гарний голос, ангельська зовнішність, запаморочливі трюки на сцені – хто знає, що ще приготувала Аліна Гросу для своїх глядачів?

Метки:

Вінниця, Будинок офіцерів
Билеты от 220 грн!
Купить билет на Аліна Гросу
Афиша Вінниця, Будинок офіцерів 2020. Купить билеты в Вінниця со скидкой онлайн. Концерты в Вінниця