Відкритий міжнародний кваліфікаційний турнір з натурального бодібілдингу WNBF

Львів, Малевич: concert arena & night club
Билеты от 150 грн!
Купить билет на Відкритий міжнародний кваліфікаційний турнір з натурального бодібілдингу WNBF - 31.10.2021 12:00

ПЕРШИЙ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Відкритий міжнародний кваліфікаційний турнір з натурального бодібілдингу WNBF!

Вже 31 жовтня у Львові (Концерт Арена «Малевич») відбудеться унікальна подія! Вперше пройде турнір з натурального бодібілдингу!

Турнір проводиться під егідою Федерації натурального бодібілдингу України WNBF Ukraine та Всесвітньої федерації натурального бодібілдингу WNBF

Для атлетів це унікальна можливість отримати пряму кваліфікацію на Чемпіонат світу з натурального бодібілдингу WNBF у Лас-Вегасі, який відбудеться 20 листопада!

СПОРТ ЕСТЕТИКИ ТА КРАСИ

Натуральний бодібілдинг – це процес створення естетичного та пропорційного тіла шляхом гіпертрофії скелетних м‘язів, що досягається завдяки збалансованому харчуванню та прогресивним силовим тренуванням без використання речовин та методів згідно Забороненого списку Всесвітнього антидопінгового агенства WADA

Для глядачів це і справді прекрасна нагода отримати потужний заряд натхнення та мотивації. Ви отримаєте справжнє задоволення, слідкуючи за атлетами, які продемонструють всю власну майстерність на сцені!

СПОРТ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

На змаганнях будуть присутні як жіночі, так і чоловічі категорії! У жіночих категоріях в першу чергу оцінюється жіночність, сценічний образ та спортивна тілобудова. У чоловічих категоріях основними критеріями оцінки є м‘язові об‘єми та рельєф.

Також в категоріях будуть присутні різні вікові класи: починаючи від Юніорів (від 16 до 23 років), завершуючи Майстрами (45 років)

Цікаво буде як підліткам, так і дорослим!

ДОПІНГ-КОНТРОЛЬ

Усі учасники змагань проходитимуть поліграф-тестування! Абсолютні чемпіони категорій здаватимуть аналіз сечі одразу після виступу.

У нашій федерації діє заборона на використання відповідних речовин протягом останніх 10 РОКІВ!

Ви зможете ознайомитись зі Списком заборонених речовин на нашому офіційному сайті https://wnbfukraine.com.ua/

WNBF World Natural Bodybuilding Federation – найбільш престижна федерація натурального бодібілдингу, починаючи з 1989 року!

Метки:

Львів, Малевич: concert arena & night club
Билеты от 150 грн!
Купить билет на Відкритий міжнародний кваліфікаційний турнір з натурального бодібілдингу WNBF
Афиша Львів, Малевич: concert arena & night club 2020. Купить билеты в Львів со скидкой онлайн. Концерты в Львів