STAND-UP: осінь золота!

Київ, CARIBBEAN club
Билеты от 290 грн!
Купить билет на STAND-UP: осінь золота! - 12.10.2021 19:00

Стендап – це сміливий та відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас. На концерті кожен з присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками та емоціями, які не залишать байдужим нікого! Знайомі життєві ситуації, курйози, проблеми та теорії їх смішного вирішення. Все це і багато іншого на вечорі справжньої стендап-комедії!

1 вечір – 1 сцена – 6 супер коміків – буде СМІШНО!

ІВАН ЖОРНОКЛЕЙ – киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник та ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency». Іван знайомить глядачів зі стендапом і може розповісти про них те, що вони самі не знали.
АНДРЕЙ БЕРЕЖКО – победитель «Рассмеши комика» на «1 1», резидент «Гуднайт_клаб» на «1 1», участник «Сomedy Баттл» на «ТНТ».
СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО – самотній вегетаріанець. Колекціонує зйомні квартири та міста. Учасник «Вар'яти шоу» на «Новому каналі».
РАМІЛЬ ЯНГУЛОВ – комік з Житомира. Виховує доньку і себе, для того, щоб в майбутньому захищати її від залицяльників.
СЛАВА БУ – учасник телевізійного проєкту «Розсміши коміка».
МАКСИМ КОНОВАЛ – переможець «Стендап ШОУ» на «Новому каналі», переможець проєкту «Розсміши коміка» та резидент «Гуднайт_клаб» на телеканалі «1 1».
Тривалість програми – 90 хвилин. Шоу-програма представлена українською та російською мовами. Рекомендовано особам від 18 років.

«Ukrainian Stand-Up Agency» – серйозний підхід до смішних подій!

Метки:

Київ, CARIBBEAN club
Билеты от 290 грн!
Купить билет на STAND-UP: осінь золота!
Афиша Київ, CARIBBEAN club 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ