Містерії Пандори (ХНАТОБ)

Харьков, ХНАТОБ
Билеты от 100 грн!
Купить билет на Містерії Пандори (ХНАТОБ) - 25.11.2021 18:30

У Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. Лисенко / “СхідOPERA” готується цікавий творчий проект, прем'єра якого можна буде побачити вже в лютому. Його автором є художній керівник балету, заслужена артистка України Антоніна Радієвська, яка, до речі, незабаром відсвяткує 20-річчя творчої діяльності виконанням головної ролі в балеті «Собор Паризької Богоматері». Одночасно вона готує нову постановку як балетмейстер разом з головним диригентом театру Дмитром Морозовим, співавтором музичної редакції Павлом Багінський і художником, заслуженим артистом України Олександром Лапін.

Задум нового балету унікальний. По-перше, він буде поставлений на музику великого німецького композитора Ріхарда Вагнера, музика якого після 1 935 звучала в нашому театрі тільки в концертних програмах. Оригінальний і сам задум постановки під умовною назвою «Містерії Пандори», автором лібрето якої також є А. Радієвська. Вона залучила як героїв персонажів античних міфів, і, перш за все, Зевса, Прометея і красуню Пандору, яку в пролозі зліпили боги на Олімпі.

Однак основна дія балету відбувається на нашій грішній землі, куди потрапляє і загрозливий Ящик Пандори з нещастями, і колишні мешканці Олімпу, які отримали людську подобу. До прем'єри не будемо розкривати інтригу задуму і подробиці розвитку сюжету. Але важливо, що, як і в нашому житті, в цій історії «надія вмирає останньою». А на грецькому надію звуть Ельпіс, тобто самовіддану юнак з цим ім'ям теж стане героєм балетного розповіді, а їх з Пандори з'єднає велике почуття любові.

Спектакль задуманий, по вагнеровским масштабами, як грандіозне дійство за участю всієї балетної трупи. Вже сьогодні почалася підготовка до виготовлення костюмів, декорацій та іншого сценічного обладнання. А талановиті творці балету не просто з надією підходять до його створення, а впевнені в успішній реалізації свого проекту.

Метки:

Харьков, ХНАТОБ
Билеты от 100 грн!
Купить билет на Містерії Пандори (ХНАТОБ)
Афиша Харьков, ХНАТОБ 2020. Купить билеты в Харьков со скидкой онлайн. Концерты в Харьков