Триб'ют «Король и Шут» – «Шут Королеви»

Чернигов, Клуб «Магнит»
Билеты от 175 грн!
Купить билет на Триб'ют «Король и Шут» – «Шут Королеви» - 30.10.2021 19:00

«Шут Королеви»: приголомшливе панк-рок шоу у дусі свята Хеллоуїн – від вуличного музиканта Юрія Вольфа

З вуличних концертів до масштабного рок-шоу на головній рок-сцені столиці у легендарному Docker Pub! Такий шлях пройшов гурт «Шут Королеви» на чолі з музикантом Юрієм Вольфом.

Фани хоррор-театрального панк-року легендарного Михайла Горшенєва, напевне, відвідали всі можливі триб’юти улюбленого гурту в Києві. Але саме «Шут Королеви», розпочавши плідну співпрацю з Докером, зовсім скоро став збирати аншлаги. Чому? Максимальна достовірність, театралізовані виступи, щільне звучання та неперевершена енергетика вокаліста – переносять присутніх у таємничий світ страшних казок, в який залюбки поринають ті, хто закохані у творчість Горшка.

Шоу створює гурт у складі кращих музикантів: ритм-гітариста, соло-гітариста, бас-гітариста, барабанщика та вокаліста. Окраса шоу – скрипалька, яка додає атмосферності потужному екшну на сцені.

Енергія «Шута Королеви» вже виходить за межі Докера, тож – гурт розширює свої горизонти та вирушає в тур!

Зовсім скоро запальне шоу можуть побачити:
– Дніпро
– Харків
– Чернігів
– Київ

Концертна програма туру пройде в дусі свята Хеллоуїн: гаряче рок-шоу буде доповнене несподіваними перфомансами. Концерт відбудеться в пам’ять головного казкаря гурту «Король І Шут» – Михайла Горшенєва. У програмі прозвучать всі найкращи казки Киш: «Лесник», «Проклятый старый дом», «Кукла колдуна», «Ели мясо мужики» і т.д.

Хой, що буде, братики та сестрички!

Метки:

Чернигов, Клуб «Магнит»
Билеты от 175 грн!
Купить билет на Триб'ют «Король и Шут» – «Шут Королеви»
Афиша Чернигов, Клуб «Магнит» 2020. Купить билеты в Чернигов со скидкой онлайн. Концерты в Чернигов