Stand-up Антидепресант!

Київ, CARIBBEAN club
Билеты от 390 грн!
Купить билет на Stand-up Антидепресант! - 09.11.2021 19:00

«STAND-UP АНТИДЕПРЕСАНТ!»
9 листопада, 19:00, Caribbean Club Concert Hall!
Стендап – це сміливий та відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас. На концерті кожен з присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками та емоціями, які не залишать байдужим нікого!
Знайомі життєві ситуації, курйози, проблеми та теорії їх смішного вирішення. Все це і багато іншого на вечорі справжньої стендап-комедії!
1 вечір – 1 сцена – 5 супер коміків – буде СМІШНО!
ІВАН ЖОРНОКЛЕЙ – киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник та ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency». Іван знайомить глядачів зі стендапом і може розповісти про них те, що вони самі не знали.
АНДРЕЙ БЕРЕЖКО – победитель «Рассмеши комика» на «1 1», резидент «Гуднайт_клаб» на «1 1», участник «Сomedy Баттл» на «ТНТ».
МАКСИМ КОНОВАЛ – переможець «Стендап ШОУ» на «Новому каналі», переможець проєкту «Розсміши коміка» та резидент «Гуднайт_клаб» на телеканалі «1 1».
СЕРГІЙ СТЕПАНИСЬКО – магістр української літератури та жіноцтва. Філолог, працює в IТ.
БОГДАН ВАХНИЧ – лікар шкидкої допомоги, стендап-комік та почесний житель Трускавця. У його гуморі переплітаються медичні історії із спробами знайти себе.
Тривалість програми – 90 хвилин. Шоу-програма представлена українською та російською мовами. Рекомендовано особам від 18 років.

«Ukrainian Stand-Up Agency» – серйозний підхід до смішних подій!

Метки:

Київ, CARIBBEAN club
Билеты от 390 грн!
Купить билет на Stand-up Антидепресант!
Афиша Київ, CARIBBEAN club 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ