Тімо Фольбрехт & джаз-квартет Fly Magic

Київ, CARIBBEAN club
Билеты от 390 грн!
Купить билет на Тімо Фольбрехт & джаз-квартет Fly Magic - 27.11.2021 19:00

«Блискучий» саксофоніст та бенд-лідер, чия музика обдарована витонченістю
та елегантними модуляціями (с) New York City Jazz Record

27 листопада саксофоніст та композитор Тімо Фольбрехт зі своїм гуртом Fly Magic вперше виступить у Caribbean Club Concert Hall.

Тімо Фольбрехт – музикант з широким спектром інтересів, він органічно поєднує джаз з елементами інді-музики, пост-року та електроніки, використовує як експериментальні, так і традиційні форми музичних творів.

Впродовж своєї кар'єри Тімо брав участь у записі 22 альбомів та виступав на таких знакових сценах, як Village Vanguard, Winter Jazz Fest NYC та Jazz at Lincoln Center. Він грав разом з такими відомими джазовими музикантами, як Бренфорд Марсаліс, Бен Мондер, Тео Блекманн, Кенні Вернер та Дрю Гресс.

Його гурт Fly Magic випустив два альбоми, гастролював по всьому світу та виступав на фестивалях у Європі, США, Азії, Австралії, Близькому Сході та Південній Америці.

Альбоми колективу, однойменний Fly Magic (2016) та Faces in Places (2018), отримали міжнародне визнання та були відзначені «Джазовим альбомом тижня» на радіо NDR, а також були представлені у найвпливовіших онлайн-плейлистах, зокрема Spotify’s State of Jazz. Платівку Fly Magic німецький журнал Jazz Podium назвав «одним із найвидатніших записів німецької музики у 2016 році».

27 листопада Fly Magic виступить на сцені Caribbean Club Concert Hall у складі:
Тімо Фольбрехт — саксофон
Кейсуке Мацуно — гітара
Еліас Стемеседер — фортепіано та синтезатори
Дайон Сок — ударні

Мистецтво імпровізації цього квартету, чіткість деталей та бажання досліджувати незвідані шляхи підносять їх твори на вершину актуальної імпровізованої музики.

Вечір 27 листопада обіцяє бути наповнений музичної магії. Кількість місць обмежена, тож радимо не зволікати з придбанням квитків!

Метки:

Київ, CARIBBEAN club
Билеты от 390 грн!
Купить билет на Тімо Фольбрехт & джаз-квартет Fly Magic
Афиша Київ, CARIBBEAN club 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ