Аутсайдери (ТЮГ на Липках)

Київ, Київський академічний театр юного глядача на Липках.
Билеты от 60 грн!
Купить билет на Аутсайдери (ТЮГ на Липках) - 18.02.2022 19:00

Що було б, якби пан Пелевін, пан Оруел і пан Босх зустрілися на одній сцені? 

Напевно, вони б поговорили про те, що наш світ водночас не такий простий і не такий складний, як ми вважаємо. Про те, що любов сама по собі не має жодного сенсу, але вона надає сенс всьому іншому. Про те, що тільки звільнившись від страху щось змінити, в першу чергу, самих себе — нам відкриваються грані, про які ми і не здогадувалися. 

Саме з цієї розмови з самим собою, вищезгаданими поважними панами і світом, і народилася вистава «Аутсайдери». Вона про те, як живеться у злагодженому й вишколеному правилами суспільстві чужакам-першопрохідцям. 

Самопроголошений винахідник і вчений на ім’я Самітник намагається знайти формулу польоту — щоб люди, нарешті, навчилися літати. Він свято вірить, що всі ми здатні на це. Але один в польоті не воїн, тому Самітник бере собі учня-помічника Шестипалого. Який добре знає, що таке несхожість і цькування — на одній руці носить аж шість пальців. 

Але хто, як не чужаки, хто як не інакші є провідниками у світ нових можливостей і сенсів, у світ свободи? 

Вистава для тих, хто хоч раз виходив за межі усталених правил, перевертав життя догори дригом і хто добре знає — велике видно здалеку.

Тривалість вистави – 1година 50 хвилин

Рекомендований вік – від 14 років

Метки:

Київ, Київський академічний театр юного глядача на Липках.
Билеты от 60 грн!
Купить билет на Аутсайдери (ТЮГ на Липках)
Афиша Київ, Київський академічний театр юного глядача на Липках. 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ