Алгоритм кохання (театр Маскам Рад)

Київ, Київська фортеця (Театр Маскам Рад)
Билеты от 200 грн!
Купить билет на Алгоритм кохання (театр Маскам Рад) - 29.01.2022 19:00

Подейкують, що Любов – всюди навколо нас. Це – найбільше, найглибше й найпрекрасніше, що є в житті людини. Саме тому цій темі протягом тисячоліть письменники, художники і музиканти присвячують безліч поем, картин та пісень. У нашої героїні навіть прізвище було: Lovelace!

На жаль, ми дуже мало знаємо про цю тендінту і вродливу жінку, хоча її розробки лежать в основі сучасного програмування, без якого наше повсякденне життя вже не є можливим і не може бути комфортним.

Ада Августа Лавлейс – донька великого англійского поета лорда Чарльза Байрона і перший програміст у світі. Ось, напевно, і все що відомо про неї широкому загалу. При цьому багато людей взагалі ніколи не чули це ім`я. Відновлюємо справедливість: повертаємо Аду Августу Лавлейс людству як Особистість з великої літери! ЇЇ життя було сповнено інтригами і таємницями, через що велику частину її переписки було свідомо знищено нащадками. Проте нікому не вдалося знищити АЛГОРИТМ КОХАННЯ, який вона винайшла, несла крізь все своє життя, і яким ми теж можемо і маємо навчитися користуватися

Метки:

Київ, Київська фортеця (Театр Маскам Рад)
Билеты от 200 грн!
Купить билет на Алгоритм кохання (театр Маскам Рад)
Афиша Київ, Київська фортеця (Театр Маскам Рад) 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ