Леви, химери та дворики центру

Київ, Місце зустрічі: вул. Грушевського, 6 – пам’ятник В. Чорноволу біля Художнього музею
Билеты от 300 грн!
Купить билет на Леви, химери та дворики центру - 27.02.2022 13:00

Леви, химери та дворики центру
На екскурсії “Леви, химери та дворики центру” на вас чекають унікальні споруди XIX-XX століть. Прогулянка розпочнеться біля однієї неймовірної будівлі авторства видатного скульптора Владислава Городецького і закінчиться біля іншої. Мальовничі дворики на нашому шляху викличуть “Вау-ефект”. Причому абсолютно неважливо — це охайний сучасний двір із вбудованими старовинними книгами в стіні або занедбаний простір, на якому є намір збудувати хмарочос, який зіпсує історичний центр.

Програма екскурсії

Ми поговоримо про історію Інституту благородних дівчат, який згодом перетворився на притулок НКВСістів — розповімо історію сім’ї однієї з мешканок Михайлівської вулиці, яка постраждала у страшні 1930-ті роки. Зараз у будівлі проводяться концерти та театральні вистави. А вже незабаром поряд із цим культурним центром планується звести новий об’єкт — музей «Дім свободи». Спустившись на колишню вулицю Маяковського, нинішню Ольгінську, ми опинимося у світі театру! Театр Франка у 2020 році відсвяткував своє століття — згадаймо історію його створення та розглянемо пам’ятки театральним діячам, що розмістилися поряд.
А закінчимо нашу подорож згадкою не лише про Будинок з химерами, а й історією сходів, які були збудовані близько 100 років тому.
Де проходить
Місце зустрічі: вул. Грушевського, 6 – пам’ятник В. Чорноволу біля Художнього музею

Метки:

Київ, Місце зустрічі: вул. Грушевського, 6 – пам’ятник В. Чорноволу біля Художнього музею
Билеты от 300 грн!
Купить билет на Леви, химери та дворики центру
Афиша Київ, Місце зустрічі: вул. Грушевського, 6 – пам’ятник В. Чорноволу біля Художнього музею 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ