Висока поезія. Кукуюк

Київ, МЦКМ "Жовтневий палац"
Билеты от 250 грн!
Купить билет на Висока поезія. Кукуюк - 19.07.2022 19:00

Михайло Кукуюк та хуліганська поезія у Києві!
19 липня на терасі Жовтневого палацу відбудеться концерт Михайла Кукуюка та його бенду! Зірка театральної сцени та кінокартин “Свінгери”, “Наші Котики”, “Козаки.Абсолютно брехлива історія” представить глядачам свою високу поезію.
Короткі, іронічні ролики з текстами власного авторства набирають мільйонні перегляди, а численні шанувальники проголосили актора королем standup poetry.
Але не віршами єдиними! Цього вечора Михайло Кукуюк співатиме у супроводі власного бенду! Вечір поезії та музики на відкритій терасі! Та й взагалі, запалить вогонь, влаштує повінь та забезпечить ураган вражень! Цього вечора маестро та його бенд обіцяють позбавити глядачів свідомості і порвати їх на шматки.
Принаймні, так артисти бачать своє акторське завдання. Вірші, пісні, “політична дурка”, імпровізація та жодної цензури! Дітям тут точно не місце. Усім іншим пропонуємо отримати слонячу дозу позитиву, сміху та ліків проти авітамінозу від доктора Кукуюка! Куди піти з друзями в Києві? На концерт Михайла Кукуюка! Набратися позитиву Розірвати свідомість Побачити відомого актора у новому амплуа

Метки:

Київ, МЦКМ "Жовтневий палац"
Билеты от 250 грн!
Купить билет на Висока поезія. Кукуюк
Афиша Київ, МЦКМ "Жовтневий палац" 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ