Хор ім. Г. Г. Верьовки. Благодійний концерт

Київ, Місце проведення: МЦКМ
Билеты от 250 грн!
Купить билет на Хор ім. Г. Г. Верьовки. Благодійний концерт - 25.08.2022 18:00

Благодійний концерт Національного заслуженого академічного народного ХОРУ України ім. Г.Г. ВЕРЬОВКИ – повний склад – ХОР, ОРКЕСТР, БАЛЕТ!

Кожен з нас наближає перемогу усіма шляхами й у кожного є своя зброя. Сьогодні гордість України – Національний заслужений академічний народний ХОР України ім. Г.Г. ВЕРЬОВКИ – знаний на весь світ український колектив – дає численні благодійні концерти в Європі, розповідаючи правду про нашу боротьбу та свободу.

Хор ім. Г.Верьовки — найбільший український професійний хоровий колектив, який з 1943 року, ось вже 79 років поспіль, тріумфально поширює світом українську народну пісню та українське хореографічне мистецтво.
Самобутність і висока художність виконання, музикальність і гнучкість фразування, дивовижне розмаїття голосів, поєднання емоційності та стриманості, душевної відкритості та доброзичливого гумору, чистоти й безпосередності – ось чим зачарував і прихилив серця шанувальників пісні Національний український народний Хор імені Г.Г. Верьовки.
Мистецтву цього славетного колективу притаманні щирість, глибока одухотвореність, в ньому немовби знайшли своє втілення краса і сила народного духу. Хоч би де не виступав Хор імені Г. Верьовки – на рідних теренах чи на далеких континентах – світ визнав великі заслуги його як творця надзвичайно оригінальних і водночас загальнолюдських пісенно-музичних скарбів, цілющої української пісні. Про це переконливо свідчать схвальні статті і рецензії у пресі Німеччини, Румунії, Польщі, Франції, Швейцарії, Бельгії, Люксембургу, Фінляндії, Куби, Мексики, Канади, Іспанії, Португалії, Венесуели, Бразілії, Аргентини, Домініканської Республіки, Коста- Рики, Канарських і Болеарських островів.
25 серпня Хор імені Г.Г. Верьовки у повному складі – ХОР, ОРКЕСТР, БАЛЕТ – виступить у столиці з великим благодійним концертом для рідних глядачів, щоб подарувати свою любов та миті радості. Також це наша змога ще раз об'єднати зусилля та врятувати чиєсь життя…
Програма концерту складатиметься як із відомих вже народних пісень та танців України та її регіонів, оркестрових номерів та вокально-хореографічних композицій (українські народні пісні «Ой, хмелю», «Туман яром», «Несе Галя воду», танець «Козачок з бубнами», вокально-хореографічні композиції «На гулянці», «Святковий гопак», «Запорожці», «Аркан») – так і прем’єрних творів: «Колискова», «Карпатська сюїта», «Ой, у лузі та ще й при березі».

Захід передбачає наявність усіх необхідних заходів безпеки!
На нижньому поверсі Жовтневого Палацу розташоване укриття. У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення там, після чого концерт буде продовжено!
Чекаємо вас 25 серпня о 18:00 у МЦКМ (Жовтневий Палац).
Віримо у нашу перемогу!
Слава Україні!

Метки:

Київ, Місце проведення: МЦКМ
Билеты от 250 грн!
Купить билет на Хор ім. Г. Г. Верьовки. Благодійний концерт
Афиша Київ, Місце проведення: МЦКМ 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ