Підпільний Стендап. Василь Байдак.

Київ, МЦКМ "Жовтневий палац"
Билеты от 250 грн!
Купить билет на Підпільний Стендап. Василь Байдак. - 20.08.2022 17:00

Привіт. Це знову я. Байдак Василь.

Ви мене могли бачити у Підпільному Стендапі, або в Лізі Сміху, або як Бубудука, або на сцені МЦКМ Жовтневий Палац, який я зібрав повністю, не заробивши при цьому ні копійки. Бо пріоритетнішим було бажання зібрати повний зал, аніж заробити грошей. тому зробив всі квитки по собівартості.

І ось я повертаюсь у цей чудовий зал!

Проте цього разу квитки будуть не по 50 грн грн. тому, якщо ми продамо все, — у нас буде купа бабла. І що ми з нею зробимо? Звичайно ж, те, що ви всі робили частенько, що роблять майже всі коміки — ми їх віддамо на ЗСУ.

Хто «ми»? я, Ліза і Підпільний стендап.

З коштами зрозуміло: я знову нічого не заробляю (але то мені в кайф). А от що про ваш час? А його ви проведете незабутньо! Так весело кошти ви ще не донатили (якщо тільки ви не збирали на бойову горилу, яка б постійно підкрадалась до шойгу і била його зв’язкою ключів по куприку). Якби то було до повномасштабного вторгнення, то ми би з вами уявляли вахтерку-кентавра і фантазували б про розчинні туалетні втулки. Але довбана росія вкрала в мене цей абсурд. Як би вичурно я не жартував, а росія існує абсурдніше. Тому буде комедія спостереження. За абсурдом. Який відбувається навколо нас чи всередині нас. Зроблю все можливе, аби ви сміялись. навіть трохи по завершенню стендапу.

Вхід — 18 плюс. Бо буде про росію, а там без матів, ой бля, як важко.

До зустрічі.

*вхід для бійців ЗСУ та ТРО – безкоштовний (за попереднім записом).
*мова заходу – українська; організатор залишає за собою право вносити зміни у розстановку залу.

Метки:

Київ, МЦКМ "Жовтневий палац"
Билеты от 250 грн!
Купить билет на Підпільний Стендап. Василь Байдак.
Афиша Київ, МЦКМ "Жовтневий палац" 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ