Музика Яна Сібеліуса

Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія
Билеты от 100 грн!
Купить билет на Музика Яна Сібеліуса - 25.05.2023 18:00

МУЗИКА ЯНА СІБЕЛІУСА
25 травня о 18.00 запрошуємо усіх поціновувачів класичної музики на закриття концертного сезону Академічного симфонічного оркестру!

Незважаючи на усі складнощі та виклики, які у мистецьку діяльність внесла війна, протягом цього сезону наші музиканти подарували глядачам цілу низку яскравих та непересічних музичних подій, які не просто вселяли у нашу публіку віру у Перемогу і підтримували бадьорість та силу духу у скрутні хвилини, а й допомагали нам внести свій вклад у підтримку Збройних Сил України та через творчість розповісти світу про нашу боротьбу за свободу та незалежність.

Погодьтеся, фінал такого сезону також має бути яскравим та особливим! Саме таку концертну програму підготували артисти симфонічного оркестру на чолі з нашим диригентом, заслуженим діячем мистецтв України Сергієм Леоновим. Це буде вечір чарівної музики, що народжена під небом, осяяним північним сяйвом: для вас звучатимуть твори видатного фінського композитора Яна Сібеліуса.

На творчість цього композитора вплинули не лише його тонке відчуття світу та любов до дивовижної природи, що його оточувала, а й давні традиції рунічного співу та оповіді національного фінського епосу. Завдяки цьому Сібеліус є знаковою фігурою, що відіграла важливу роль у формуванні національної ідентичності Фінляндії.

Загалом його музична спадщина велика та жанрово різноманітна. Композитор створив 7 симфоній, 13 симфонічних поем (з них 6 – на сюжети епосу «Калевала»), оперу, балет-пантоміму “Скарамуш”, музику до драм, кантати і хори; близько 100 романсів, пісні, струнний квартет, фортепіанні мініатюри, концерт для скрипки з оркестром, серенади, гуморески, сонати та п'єси для скрипки з фортепіано, тощо.

Найвідоміші з його творів – симфонічна поема «Фінляндія», сюїти «Карелія» та «Леммінкяйнен», симфонічна поема «Valse triste», скрипковий концерт ре мінор. Саме декотрі з них цього вечора для вас виконають музиканти симфонічного оркестру філармонії разом з нашим гостем – скрипалем Віталієм Леоновим.

У програмі:

Увертюра «Карелія», C-Dur, Op.10
Концерт для скрипки з оркестром (d-moll), Op.47
«Сумний вальс» («Valse triste», з музики до драми «Куолема»), Op. 44
Фінал сюїти «Леммінкяйнен», Op. 22


Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія
Билеты от 100 грн!
Купить билет на Музика Яна Сібеліуса
Афиша Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія 2020. Купить билеты в Хмельницький со скидкой онлайн. Концерты в Хмельницький