«ПокИдьки». Казка-притча (Театр Дивний Замок)

Київ, Театр на СОЛОм‘янці
Билеты от 300 грн!
Купить билет на «ПокИдьки». Казка-притча (Театр Дивний Замок) - 17.06.2023 17:00

Одного разу Кулька, Соломинка та Правий Оксфорд, прикуті одне до одного, опинилися на смітнику. Жага до життя і пригод приводять їх до Мудрого Пана Черепахи у Тихий океан, де відбувається справжня революція…. Але не будемо розкривати всі таємниці – краще приходьте та побачте на власні очі!

Одразу зізнаємося, що у цій казці не буде чарівних принцес та рожевих поні. Але! Тут будуть захопливі пригоди, інтригуючі повороти сюжету, оригінальні режисерські знахідки, яскраві акторські роботи…

Тут виникатимуть гострі питання і народжуватимуться несподівані відповіді. Бути частиною натовпу чи стати особистістю? Плисти за течією чи самому обирати напрямок? Зневіритися чи йти за покликом серця і знайти свій сенс життя?

Для кого ця казка? Для підлітків і дорослих – для тих, хто люблять експерименти, для мислячих бунтівників зі здоровим глуздом, для шалених творців, для людей із відкритим серцем і чистими помислами, для тих, хто заблукали і прагнуть звільнитися з тенет умовностей, для тих, хто хочуть змінити цей світ на краще.

Метки:

Київ, Театр на СОЛОм‘янці
Билеты от 300 грн!
Купить билет на «ПокИдьки». Казка-притча (Театр Дивний Замок)
Афиша Київ, Театр на СОЛОм‘янці 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ