Оля Полякова. Благодійна вечеря

Кропивницький, Ресторан «Підкова»
Билеты от 3500 грн!
Купить билет на Оля Полякова. Благодійна вечеря - 09.11.2023 18:00

БЛАГОДІЙНА ВЕЧЕРЯ ЗА УЧАСТІ ОЛІ ПОЛЯКОВОЇ: ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТ ТА АУКЦІОН НА ПІДТРИМКУ ЗСУ ТА ВПО У КРОПИВНИЦЬКОМУ

9 листопада запрошуємо на концерт Олі Полякової «Все буде добре» – це нове, яскраве шоу, яке прийшло на зміну легендарній програмі «Королева Ночі». «Усі пісні 100% українською. Обіцяю, що ви будете здивовані!» – Оля Полякова.

Під час концерту відбудеться благодійний аукціон з унікальними лотами від зірок та митців, виручені кошти підуть на допомогу ЗСУ. Ведучий вечора – Костянтин Корабльов.

Побачимося у ресторані «Підкова» (вул. Винниченка 11). Збір гостей о 18:00.
У вартість квитка включені welcome drink та закуски

Програма різноманітна: і лірична, і патріотична, пронизана темою війни та щемливими кадрами з фронту, особистими історіями українських захисників, що стали невід’ємною частиною багатьох номерів. Також особливе місце відведено старим хітам, які перекладені на українську мову. Погоджуюсь, що зараз вони звучать набагато краще оригіналу. Це і «Шльопки», і «Королева Ночі». А деякі з них навіть набули абсолютно нового змісту, такі як: «Номер один» або «Рай на землі». Також ви почуєте треки з мого нового альбому, який я презентую зовсім скоро. Режисером шоу виступив Герман Нєнов.

Це унікальна можливість прослухати та подивитися ще раз найкращі номери з легендарного шоу «Королева Ночі» та підтримати Україну, адже усі концерти Полякової протягом війни мають благодійний характер.


Кропивницький, Ресторан «Підкова»
Билеты от 3500 грн!
Купить билет на Оля Полякова. Благодійна вечеря
Афиша Кропивницький, Ресторан «Підкова» 2020. Купить билеты в Кропивницький со скидкой онлайн. Концерты в Кропивницький