Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ(Кам'янець-Подільский)

Кам'янець-Подільський, Актова зала Коледжу ПДАТУ
Билеты от 249 грн!
Купить билет на Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ(Кам'янець-Подільский) - 10.11.2023 19:30

Осінь разом із «Дизель Шоу»!

Літо минає дуже швидко, і вже не за горами найзолотавіша пора — осінь. Зустріти новий сезон можна з улюбленим зігрівальним напоєм, романтичним фільмом та під ковдрою. Але куди краще зробити це з патріотичним українським гумором та в крутій компанії! Саме для цього команда «Дизель Шоу» запланувала продовження масштабного туру містами України. Підготувала нову програму, аби зігріти й піднести бойовий дух усієї України. 25 міст колектив намітив проїхати восени! 50 повних залів ми хочемо бачити на концертах, що проводяться на підтримку ЗСУ!!

Уже навесні 2023 року «Дизель Шоу» відновило поїздки Україною, поєднавши захід та схід, північ та південь. Аншлаги в залах доводять: гумор наразі вкрай необхідний. Тому актори не зупиняються у своїй роботі та продовжують боротьбу на гумористичному фронті.

Кожен концерт «Дизель Шоу» проходить на підтримку військових Збройних сил України. Частину коштів, виручених за квитки, команда традиційно передає до благодійного «Дизель Фонду», що вже рік закриває найнеобхідніші потреби українських оборонців і допомагає прифронтовим містам. Долучитися до збору може кожен, навіть просто під час концерту.

Головний пріоритет у нових історіях — актуальність. Рознести, розмочити й навіть спалити ворогів прямісінько на сцені — не проблема для найкращої гумористичної команди! Для кожного міста актори готують унікальну програму, яка складатиметься винятково зі свіженьких номерів, що досі не транслювалися по телевізору. Глядачі зможуть побачити як нових, так і вже давно улюблених героїв.

Традиційно на сцені працюватимуть провідні актори студії: Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Євген Сморігін, Олександр Бережок, Юлія Мотрук, Євген Гашенко, Дмитро Танкович та Яна Глущенко. А також можливі особливі гості!

Тому з нетерпінням чекаємо всіх у глядацькій залі! У разі оголошення повітряної тривоги в кожному залі міста працює надійне бомбосховище. Разом перечекаємо ймовірну небезпеку та продовжимо далі дратувати ворогів своєю незламністю.


Кам'янець-Подільський, Актова зала Коледжу ПДАТУ
Билеты от 249 грн!
Купить билет на Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ(Кам'янець-Подільский)
Афиша Кам'янець-Подільський, Актова зала Коледжу ПДАТУ 2020. Купить билеты в Кам'янець-Подільський со скидкой онлайн. Концерты в Кам'янець-Подільський