Театральне об'єднання Fe.Nik.S «Якщо одяг заважає – знімай, або Другі Руки»

Київ, Культурний центр «Арт-Братислава»
Билеты от 250 грн!
Купить билет на Театральне об'єднання Fe.Nik.S «Якщо одяг заважає – знімай, або Другі Руки» - 23.11.2023 18:30

Отже, перед нами – ще один оригінальний погляд на потойбічне життя. Уявіть собі, що ви після смерті опинилися в Місті. Абстрактному Місті, де можна відпочити перед наступним життям: сходити в сауну з пацанами; або гуляти вулицями, на яких завжди ні день, ні ніч; або сидіти в ресторанах… чи економічних їдальнях для бідних.
Але найголовніше – це встигнути на шопінг. Безліч магазинів, в яких можна купити собі наступне життя за смаком. Смокінг оперного співака, робочий комбез тракториста, халат хірурга… А якщо грошей у вас небагато – доведеться пройтися по секонд-хендам.
Ось до одного такого магазинчика і завітали двоє героїв. Перша – жіночка на прізвисько Хомо Дазяйка. Кухня, прибирання, діточки, варенички, борщі. Другий – одіозний чел на прізвисько Блін Попріколу. Тачки, тьолки, бабки, розбірки. І обидва хочуть у майбутньому житті спробувати щось нове. От тільки…
Безпринципні діалоги «за життя», лінгвістичний оргазм, фірмовий гумор… І думки. Безліч думок. І найголовніша з них: а чи треба чекати смерті, щоб розпочати нове життя?

У ролях: Володимир Лікутін, Олексій Вансовський, Артем Келлер, Марія Дударь.
Режисер: Сергій Федорчук.

Метки:

Київ, Культурний центр «Арт-Братислава»
Билеты от 250 грн!
Купить билет на Театральне об'єднання Fe.Nik.S «Якщо одяг заважає – знімай, або Другі Руки»
Афиша Київ, Культурний центр «Арт-Братислава» 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ