«Вечір Української музики»

Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія
Билеты от 100 грн!
Купить билет на «Вечір Української музики» - 03.11.2023 18:00

ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ

Як і обіцяли, у цьому концертному сезоні одним із головних акцентів у наших програмах буде музика українських композиторів, адже прагнемо ближче познайомити глядача саме із нашою національною спадщиною.

Тож 3 листопада запрошуємо вас до Хмельницької обласної філармонії на захопливий вечір української класики, під час якого будемо слухати справжні музичні перлини відомих українських митців: Дмитра Бортнянського, Якова Степового, Левка Колодуба, Дмитра Барвінського. У їх музиці поєднуються загальновизнані традиції та яскрава національна автентичність, тому ми переконані, ці твори здатні конкурувати з кращими світовими зразками класики і заслуговують на популярність як в Україні, так і за її межами.

Окрім цікавої програми за участю Академічного симфонічного оркестру філармонії під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Сергія Леонова, приготували для вас ще одну приємну новину: цього вечора ви маєте нагоду насолодитися віртуозною грою нашої знаної гості зі Львова, Народної артистки України Оксани Рапіти (фортепіано). Знаємо, що кожна зустріч із нею – це справжній подарунок для поціновувачів фортепіанної музики, тому хмельницька публіка завжди із захопленням приходить на її концерти.

Отож не пропустіть унікальної можливості отримати справжнє естетичне задоволення від витонченої музики та відкрити для себе нові грані української мистецької спадщини! Початок о 18.00.

У програмі вечора:

Д. Бортнянський – Концертна симфонія B-dur
Я. Степовий – Прелюд пам'яті Тараса Шевченка
Л. Колодуб – Українська карпатська рапсодія (фінал)
Д. Барвінський – Концерт для фортепіано з оркестром


Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія
Билеты от 100 грн!
Купить билет на «Вечір Української музики»
Афиша Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія 2020. Купить билеты в Хмельницький со скидкой онлайн. Концерты в Хмельницький